همتا

Counterpart

امتیاز دهید
 • 2017 آمریکا
  • 3.2
  • 8.1
 • 17+
  • زیر نویس
 • مهیج
 • علمی تخیلی
 • درام
سریال Counterpart داستان هاوارد سیلک است که دریک سازمان جاسوسی در شهر برلین مشغول کار است. او پس از مدتی متوجه می‌شود که  بالا دستی‌هایش از یک راز بزرگ که مربوط به دنیای مجازی است،...ادامه

برای بهره مندی از تمامی محتوای سایت لطفا فیلترشکن خود را خاموش نمایید.

قسمت‌های فصل اول

فصل‌ 1 قسمت‌ 1The Crossing

54 دقیقه

سریال counterpart اولین قسمت فصل اول، هاوارد سیلک متوجه می‌شود سازمان در حال مخفی کردن دروازه‌ای است که به دنیا مجازی وارد می‌شود.سریال همتا را با کیفیت 1080 و زیرنویس فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
سریال counterpart قسمت دوم، هاوارد باید با همتای خود کار کند. از طرفی بالدوین با گذشته خود مواجه می‌شود و امیلی باید سعی کند دستورات او را عملی کند.سریال همتا را با کیفیت 1080 و زیرنویس فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
سریال counterpart قسمت سوم، هاوارد یک مظنون را بازجویی می‌کند، از طرفی امیلی ویزای ویژه را دریافت می‌کند که باید به همراه هاوارد برای حل اختلاف پیش آمده به دیپلماسی بروند.سریال همتا...
سریال counterpart قسمت چهارم، کلر باید تصمیم مهمی درباره بالدوین بگیرد. از طرفی Howards تحقیقات گسترده‌ای در رابطه با توطئه‌ای که در کار است شروع کرده.سریال همتا را با کیفیت 1080...
سریال Counterpart قسمت پنجم، هاوارد به جست و جوی خود ادامه می‌دهد. امیلی هم به او کمک می‌کند تا بتوانند به سایت قطره پاسخ بدهند.سریال همتا را با کیفیت 1080 و زیرنویس فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
سریال Counterpart قسمت ششم، هاوراد به دنبال سرنخی می‌گردد تا بتواند قاتل دوستش را پیدا کند. او برای این کار همه تلاش خود را می‌کند.سریال همتا را با کیفیت 1080 و زیرنویس فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
سریال Counterpart قسمت هفتم، در این قسمت گذشته کلر آشکار می‌شود و کوئیل در جشن تولد خود به مشکل برخورد می‌کند.سریال همتا را با کیفیت 1080 و زیرنویس فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
سریال Counterpart قسمت هشتم، کوئیل با هویت جدید همسرش روبرو می‌شود.سریال همتا را با کیفیت 1080 و زیرنویس فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
سریال Counterpart قسمت نهم، در این قسمت هوارد و امیلی، کاسپار را تعقیب می‌کنند.سریال همتا را با کیفیت 1080 و زیرنویس فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.

دیدگاه بینندگان 3

لطفا زبان اصلی رو حذف نکنید

کاربر بی نام فیلم نت

سریال خوبیه

کاربر بی نامsaeed فیلم نت

خیییییلی خوب

دریافت اپلیکیشن های فیلم‌نت
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن «فیلم‌نت» متعلق به مؤسسه «توسعه فناوری های نوین کیان الماس مهر» است.
tanzimetehadiyeneshane_sabtenamad