وست‌ ورلد

Westworld

امتیاز دهید
 • 2016 آمریکا
  • 2.7
  • 8.7
 • 17+
  • زیر نویس
 • معمایی
 • درام
 • علمی تخیلی
سریال Westworld داستان یک پارک علمی است که تمام انسان‌هایی که در آن زندگی می‌کنند ساخته دست دانشمندان هستند، اما خودشان این مسئله را نمی‌دانند و فکر می‌کنند که تمام دنیا در همین...ادامه

برای بهره مندی از تمامی محتوای سایت لطفا فیلترشکن خود را خاموش نمایید.

قسمت‌های فصل اول

فصل‌ 1 قسمت‌ 1The Original

56 دقیقه

سریال Westworld اولین قسمت فصل اول، خدمه و کارمندان پارک علمی وست ورلد، به تدریج متوجه رفتارهای عجیبی از سوی روبات‌های ساکن آنجا می‌شوند.سریال وست‌ ورلد را با زيرنويس فارسی از فيلم‌نت تماشا کنید.
سریال Westworld قسمت دوم، دو مهمان با انتظاراتی متفاوت وارد پارک می‌شوند. از طرفی دیگر مرد سیاهپوش هم از یک محکوم تقاضای کمک می‌کند.سریال وست‌ ورلد را با زيرنويس فارسی از فيلم‌نت تماشا کنید.
سریال Westworld قسمت سوم، السی و استابز به دنبال روبات گمشده می‌گردند. از طرفی برنارد هم در مورد توهمات و دیوانگی جدید روبات‌ها تحقیق می‌کند.سریال وست‌ ورلد را با زيرنويس فارسی از فيلم‌نت تماشا کنید.
سریال Westworld قسمت چهارم، دلورس به ویلیام و لوگان برای شکار ملحق می‌شود. مرد سیاهپوش هم کشفی فوق‌العاده می‌کند.سریال وست‌ ورلد را با زيرنويس فارسی از فيلم‌نت تماشا کنید.
سریال Westworld قسمت پنجم، دلورس، ویلیام و لوگان به پاریا می‌رسند. از طرفی دیگر، مرد سیاهپوش هم متحدی غیرمنتظره پیدا می‌کند.سریال وست‌ ورلد را با زيرنويس فارسی از فيلم‌نت تماشا کنید.
سریال Westworld قسمت ششم، میو، فلکیس را مجذوب خود می‌کند. از طرفی السی هم شواهدی حدید پیدا می‌کند که میتوانند بسیار مفید باشند.سریال وست‌ ورلد را با زيرنويس فارسی از فيلم‌نت تماشا کنید.
سریال Westworld قسمت هفتم، دلورس، ویلیام و لاورنس سفر خود را به سمت زمین‌های بازی آغاز می‌کنند. از طرفی برنارد هم قدم بعدی خود را برمی‌دارد.سریال وست‌ ورلد را با زيرنويس فارسی از فيلم‌نت تماشا کنید.
سریال Westworld قسمت هشتم، برنارد با حکم خود درگیر است. تدی در اثر خاطرات تیره و تارش آشفته شده و میو هم تلاش می‌کند تا فیلمنامه بازی خودش را تغییر دهد.سریال وست‌ ورلد را با زيرنويس فارسی از فيلم‌نت تماشا کنید.
سریال Westworld قسمت نهم، دلورس و برنارد با گذشته خود ارتباط برقرار می‌کنند. تدی هم در ازای پرداخت هزینه، اطلاعات بیشتری به دست می‌آورد.سریال وست‌ ورلد را با زيرنويس فارسی از فيلم‌نت تماشا کنید.
سریال Westworld آخرین قسمت فصل اول، فورد روایت جدید و جذاب خود را رونمایی می‌کند. دلورس نیز هویت جدید خود را می‌فهمد و در نهایت میو هم نقشه خود را اجرایی می‌کند.سریال وست‌ ورلد...

دیدگاه بینندگان

دریافت اپلیکیشن های فیلم‌نت
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن «فیلم‌نت» متعلق به مؤسسه «توسعه فناوری های نوین کیان الماس مهر» است.
tanzimetehadiyeneshane_sabtenamad