قوانین و مقررات

شرایط ادامه خدمات و شیوه نامه حریم خصوصی در فیلم‌نت

به فیلم‌نت خوش آمدید. سپاس گذاریم که از سرویس های فیلم‌نت استفاده می کنید.با استفاده از فیلم‌نت، شما با شرایط زیر موافقت می کنید. لطفا آن ها را دقیق مطالعه کنید.

استفاده از سرویس های فیلم‌نت

شما باید از کلیۀ خط مشی های فیلم‌نت پیروی کنید. از سرویس های فیلم‌نت سوء استفاده نکنید. مثلاً از تداخل در سرویس های فیلم‌نت یا تلاش برای دسترسی به آن ها از روشی جز رابط کاربری و دستورالعمل های فیلم‌نت خودداری کنید. از سرویس های فیلم‌نت فقط به روش مجاز شناخته شدۀ قانونی، از جمله قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب 1382، استفاده کنید. اگر از شرایط یا خط مشی های فیلم‌نت تخطی کنید و یا هر گونه عملکرد مشکوک داشته باشید، ممکن است ارائۀ سرویس ها به شما را متوقف کنیم یا به حالت تعلیق درآوریم. استفاده از سرویس های فیلم‌نت سبب نمی شود مالکیت هر کدام از دارایی ها و حقوق مادی و معنوی موجود در سرویس های فیلم‌نت یا محتواهایی که به آن ها دسترسی دارید به شما تعلق بگیرد. شما امکان استفاده از محتوا و سرویس های فیلم نت را دارید چون دارندۀ حق مالکیت فکری آن محصول یا سرویس به شما اجازه داده یا به واسطۀ قانون مجاز به انجام این کار هستید. این شرایط به شما این حق را نمی دهد که از مارک یا لوگوهای استفاده شده در این سرویس ها استفاده کنید. اعلامیه های حقوقی فیلم‌نت را حذف یا نامفهوم نکنید یا تغییرشان ندهید. مسئولیت محتواهایی که در فیلم‌نت مشاهده می کنید تنها بر عهدۀ سازمانی است که آن را از این طریق در اختیار کاربران قرار داده است. ما محتوا را بازبینی نمی کنیم. ممکن است اعلامیه های سرویس ها، پیام های اجرایی و سایر اطلاعات در ارتباط با استفادۀ شما از فیلم‌نت را از روش های مختلف مانند پیامک، پوش نوتیفیکیشن یا ایمیل برای شما ارسال کنیم.

حساب کاربری شما در فیلم‌نت

برای بهره مندی کامل از سرویس های فیلم‌نت به حساب کاربری در فیلم‌نت نیاز دارید. برای حفاظت از حساب کاربری خود در فیلم‌نت، رمزتان را فاش نکنید. شما مسئول اتفاقاتی هستید که در حساب کاربری شما در فیلم‌نت یا از طریق آن رخ می دهد (مثلاً خریدهایی که انجام می شود). سعی کنید از رمز حساب کاربری فیلم‌نت خود در برنامه های دیگر استفادۀ مجدد نکنید. اگر متوجه شدید به واسطۀ استفادۀ شما از سرویس های فیلم‌نت از رمز یا حساب کاربری یا هر گونه اطلاعات شخصی دیگر از قبیل شمارۀ تلفن یا اطلاعات حساب های بانکی تان استفادۀ غیرمجاز می شود، این دستورالعمل ها را دنبال کنیدیا از طریق بخش «پشتیبانی» با ما تماس بگیرید.

دریافت اپلیکیشن های فیلم‌نت