پیدایش

Emergence

امتیاز دهید
 • 2019 آمریکا
  • 2.2
  • 7.2
 • 18+
  • دوبله فارسی
 • درام
 • معمایی
 • علمی تخیلی
سریال پیدایش، که در ژانر علمی، تخیلی ساخته شده، داستان یک افسر پلیس به نام جو اوانز است که در مورد پرونده‌ای عجیب تحقیق می‌کند. کودکی خردسال در کنار محدوده یک تصادف مرموز پیدا شده است و...ادامه

برای بهره مندی از تمامی محتوای سایت لطفا فیلترشکن خود را خاموش نمایید.

قسمت‌های فصل اول

فصل‌ 1 قسمت‌ 1

39 دقیقه

قسمت اول سریال پیدایش، داستان یک افسر پلیس به نام جو اوانز است که دختربچه‌ای را در محدوده یک تصادف مرموز پیدا می‌کند و تصمیم می‌گیرد تا از او مراقبت کند.سریال Emergence را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
قسمت دوم سریال پیدایش، ماجرای جو است که تلاش می‌کند پاسخ سوالات خود را پیدا کند اما ظهور یک مرد مرموز در شهر، ممکن است خانواده او را به خطر بیاندازد.سریال Emergence را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
قسمت سوم سریال پیدایش، ماجرای مریضی عجیب پیپر است. از طرفی دیگر، جو و بنی هم در مورد یک نوع دانشمند قدرتمند به نام ریچارد کیندرد تحقیق می‌کنند.سریال Emergence را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
قسمت چهارم سریال Emergence، داستان جو است که در مورد اصلیت پیپر اطلاعات بیشتری به دست می‌آورد و به این ترتیب، دچار تردید در مراقبت از او می‌شود.سریال Emergence را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
قسمت پنجم سریال پیدایش، جو تلاش می‌کند تا ثابت کند که ریچارد کیندرد موجب حمله به بنی و آپریل شده است.سریال Emergence را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
قسمت ششم سریال Emergence، داستان جو و بنی است که در مورد مرگ شریک سابق کیندرد تحقیق می‌کنند. میا هم به پیپر کمک می‌کند تا قدرت‌های خودش را کشف کند.سریال Emergence را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
قسمت هفتم سریال پیدایش درباره پیپر است که بعد از اینکه خانواده در مورد رازهای او چیزهایی می‌فهمند، دچار تنش احساسی می‌شود و به این ترتیب امیلی هم به طور مخفیانه از این مسئله سوءاستفاده می‌کند.سریال...
قسمت هشتم سریال پیدایش، داستان آمدن FBI به شهر و سخت کردن کار جو برای یافتن امیلی است. در همین زمان، الکس و پیپر هم به دنبال پاسخ سوالات خود، راهی سفری جاده‌ای می‌شوند.سریال Emergence را با دوبله...
قسمت نهم سریال Emergence، داستان جو و کریس است که باید در حین تحقیق روی تروریست‌های سایبری، FBI را نیز متقاعد کنند. سریال Emergence را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
قسمت دهم سریال پیدایش، در مورد خانواده اوانز است که اطلاعاتی به دست می‌آورند که آنها را به سمت پیپر هدایت می‌کند.سریال Emergence را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
قسمت یازدهم سریال پیدایش، داستان جو و بروکس است که برای ارتباط با پیپر، تیمی را تشکیل می‌دهند. از طرفی دیگر، پیپر هم تلاش می‌کند تا بنی را از دست ماموریت مرموز هلن نجات دهد.سریال Emergence را با...
قسمت دوازدهم سریال پیدایش، داستان جو است که برای امنیت پیپر، معامله‌ای می‌کند. از طرفی هلن هم تلاش می‌کند تا قدرت‌های پیپر را برای خود تکثیر کند.سریال Emergence را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
قسمت آخر فصل اول سریال پیدایش، داستان جو و بروکس است که در خطر هستند و پیپر هم می‌خواهد که به آنها کمک کند. اما نقشه مرموز هلن در حال انجام است.سریال Emergence را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.

دیدگاه بینندگان

دریافت اپلیکیشن های فیلم‌نت
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن «فیلم‌نت» متعلق به مؤسسه «توسعه فناوری های نوین کیان الماس مهر» است.
tanzimetehadiyeneshane_sabtenamad