جوکر

Joker

 • %78
 • 8.4
مناسب برای افراد بیشتر از 17 سال
کارگردان: تاد فیلیپس
بازیگران: زازیه بتز، رابرت دنیرو، برایان کالن
 • 2 ساعت و 1 دقیقه
  -
  2019 کانادا ، آمریکا
  • زیرنویس
 • مهیج
 • درام
 • جنایی

برای بهره مندی از تمامی محتوای سایت لطفا فیلترشکن خود را خاموش نمایید.

چکیده داستان

فیلم جوکر، داستان کمدینی است که در تاریک‌ترین روزهای گاتهام سیتی زندگی می‌کند. او که به خاطر برخورد بد جامعه، دچار مشکلات روحی و روانی بسیار است، در نهایت طغیان کرده و دست به جنایات خونباری می‌زند، تا رفته‌رفته به جوکر دیوانه تبدیل شود.
فیلم Joker محصول سال 2019، به کارگردانی تاد فیلیپس، و با بازی درخشان واکین فینیکس، موفق به فروشی فوق العاده در گیشه و کسب جوایز متعدد، از جمله اسکار بهترین نقش اصلی مرد شد. این دومین باری است که یک بازیگر برای بازی کردن نقش شخصیت شرور و محبوب کمپانی دی‌سی موفق به کسب جایزه اسکار می‌شود.
فیلم Joker را با زیرنویس فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.

دیدگاه بینندگان

پارسا

پارسا

عالی بود

بی نظیره من طرفدار جوکر هستم و هر فیلمی که جوکر توشون باشه نگاه میکنم . بهتون یه فیلم معروفی میکنم اما صحنه های جوکر حذف شده البته نه فیلم نت آن ها را حذف کرده باشد نه اما... جوخه انتحار بهترین فیلمهای جهان است من از فیلم نت دیدم عالی بود .حتما ببینید.

خوب

علییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

محمد رضا گلزار

خوب بود

عالي

دریافت اپلیکیشن های فیلم‌نت