ربات و هیولا

Robot and Monster

امتیاز دهید
  • 2012 آمریکا
    • 1.8
    • 5.6
  • 3+
    • دوبله فارسی
  • کمدی
  • ماجرایی
سریال انیمیشنی ربات و هیولا ماجراهای دو دوست صمیمی است که با هم لحظات خوشی را تجربه می‌کنند و با چالش‌های مختلفی رو به رو می‌شوند.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.

برای بهره مندی از تمامی محتوای سایت لطفا فیلترشکن خود را خاموش نمایید.

قسمت‌های فصل اول

فصل‌ 1 قسمت‌ 1شوخی با هیولا

11 دقیقه

زمانی که هیولا متوجه می‌شود ربات در دوران کودکی با او شوخی کرده تصمیم می‌گیرد تلافی کند اما نتیجه شوخی‌های او برعکس می‌شود.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
ربات با کمک هیولا به آرزوی همیشگی خود که بازی تیرک است دست پیدا می‌کند و متوجه می‌شود حتی اگر شکست بخورد زنده می‌ماند.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
گارت برادر بزرگتر ربات خانه او و هیولا را تصاحب کرده پسرها باید کاری کنند تا خانه را پس بگیرند.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
بعد از اینکه یک نفر دیگر در کارخانه ساخت چراغ مجروح می‌شود گارت از ربات و هیولا می‌خواهد تا یک فیلم برای آموزش ایمنی تهیه کنند، ربات کارگردان می‌شود و این موقعیتی است که او از آن لذت می‌برد.انیمیشن Robot...
مارف دست به کارهای مخرب می‌زند بنابراین ربات و هیولا تصمیم می‌گیرند آموزش کمک‌های اضطراری به حیوانات خانگی را برگزار کنند.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
گارت برای دریافت جایزه مجبور است کارخانه ساخت چراغ را ترک کند به همین دلیل ربات را مسئول کارها می‌کند، اما همه چیز آن طور که برنامه‌ریزی شده پیش نمی‌رود.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله...
ربات و هیولا تصمیم گرفتند یک بالون بخرند اما خوردن زیاد از حد بیکن باعث اضافه وزن در آنها شده و هیچ بالونی قادر به بلند کردن آنها نیست.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
همکار مکانیکی ربات و هیولا همیشه لبخند می‌زند، هیولا نگران این است که دیگر شادترین فرد جهان نباشد و ربات تصمیم می‌گیرد تا به او کمک کند که دوباره لبخند بزند.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله...
نسی به مرخصی می‌رود، ربات و هیولا تصمیم می‌گیرند جای او را پر کنند اما کار رستوران از کنترل آنها خارج می‌شود.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
گلوبیتا خواهر کوچکتر هیولا آمده تا مدتی پیش پسرها بماند.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
عموی هیولا اعتماد به نفس خود را از دست داده است، ربات و هیولا  تصمیم می‌گیرند تا به او کمک کنند.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
پدر هیولا برای ملاقات آنها می‌آید در همین زمان هیولا شاخ‌های خود را از دست می‌دهد.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
وقتی صاحب‌خانه ربات و هیولا اجاره را زیاد می‌کند آنها تصمیم می‌گیرند کاری کنند تا او دست از اذیت کردن دیگران بردارد.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
اوگو و لوسی یک چراغ چشمک زن دو رنگ درست می‌کنند که باعث تعجب و حسادت ربات می‌شود.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
جی دی و اسپیت فایر با هم دعوا می‌کنند و جی دی به خانه ربات و هیولا می‌آید اما آنها فکر می‌کنند او هم اتاقی خوبی برایشان نیست. انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
هیولا همه پولش را به ربات می دهد تا قبوض خانه را به شخصیت عجیبی به نام شاهزاده اسکام تاون بپردازد.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
هیولا می‌خواهد بازی پین بال را شروع کند و ربات را هدف خود قرار داده و توپ‌های سیخ دار را به سمت او پرتاب می‌کند.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
ربات دستگاهی اختراع می‌کند تا زبان مارف را به انگلیسی ترجمه کند، اما مارف که از این رفتار خسته شده شروع به باج‌گیری از آنها می‌کند.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
از خانه ربات سرقت می‌شود بنابراین او تصمیم می‌گیرد یک سیستم امنیتی نصب کند.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.
ربات و هیولا قصد ندارند در جشن تولد اوگو شرکت کنند اما وقتی متوجه می‌شوند آنها تنها کسانی بودند که به این مهمانی دعوت شده‌اند تصمیم خود را عوض می‌کنند.انیمیشن Robot and Monster را با دوبله فارسی...

دیدگاه بینندگان

دریافت اپلیکیشن های فیلم‌نت
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن «فیلم‌نت» متعلق به مؤسسه «توسعه فناوری های نوین کیان الماس مهر» است.
tanzimetehadiyeneshane_sabtenamad