«آنتونی هاپکینز» وارد دنیای متاورس شد

- 1 دقیقه مطالعه

مجموعه آثاری از «آنتونی هاپکینز» شامل تصاویری برگرفته از نقش‌های معروف او در سینما در قالب «NFT» عرضه خواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روایتی، این بازیگر و هنرمند برنده اسکار با همکاری استارتاپ استودیوی خلاق «Web۳»، اولین مجموعه NFT (رمز قابل معاوضه) خود را با نام Eternal Collection (کلکسیون ابدی) ایجاد می‌کند.

«هاپکینز» ۸۴ ساله در یک کنفرانس مطبوعاتی آنلاین به خبرنگاران گفت: «NFTها یک بوم خالی برای خلق هنر در قالبی جدید هستند. متاورس فرصتی باورنکردنی برای ارتباط با مخاطبان به روشی کاملاً متفاوت ارائه می‌دهد … من احتمالاً مسن‌ترین فرد در جامعه NFT و در رسانه‌های اجتماعی هستم، که ثابت می‌کند همه چیز در هر سنی ممکن است».

مجموعه‌های دیجیتالی «Eternal Collection» برای مفهوم‌سازی ۱۰ شخصیت مختلف که «هاپکینز» در طول فعالیت سینمایی خود به تصویر کشیده از جمله هانیبال لکتر در «سکوت بره‌ها» و اودین در سه فیلم «ثور» و دیگر آثار هنری این بازیگر استفاده شده است

«هاپکینز» در اواسط سپتامبر آثار خود را در «OpenSea» بازار پیشرو NFT عرضه می‌کند و قرار است بخشی از درآمد حاصل از فروش این آثار به یک موسسه خیریه اهدا خواهد شد که توسط این هنرمند و همسرش «استلا آرویا» تاسیس شده است.

«آنتونی هاپکینز» در سال ۲۰۰۵ با نمایشگاه انفرادی که توسط گالری های بین المللی هارت برگزار شد و آثار انتزاعی او را به نمایش گذاشت، خود را به عنوان یک نقاش معرفی کرد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها