اخراج بازیگر هالیوود پس از شکایت شریک زندگی ایرانی‌اش

- 4 دقیقه مطالعه

حدودا ۱۰ ماه پیش گریس جباری از جاناتان میرز شریک زندگی سابق خود به‌ دلیل آزار و حمله فیزیکی شکایت کرد و حالا گفته می‌شود دادگاه این بازیگر مشهور را مقصر شناخته است.

به گزارش فیلم نت نیوز، گریس جباری، شریک زندگی سابق و ایرانی‌تبار جاناتان میجرز، بازیگر هالیوود، در دادگاه شکایتش علیه این بازیگر آمریکایی پیروز شد.

حدودا ۱۰ ماه پیش گریس جباری از شریک زندگی سابق خود، جاناتان میرز، به‌خاطر آزار و حمله فیزیکی شکایت کرد و حالا گفته می‌شود دادگاه این بازیگر مشهور را مقصر شناخته است.

گریس جباری رقصنده و طراح حرکات تئاتر و سینما، بعد از تنظیم این شکایت و کشمکش‌های فراوان، نامش تیتر رسانه‌ها شده است.

will-marvel-recast-jonathan-majors-kang-for-avengers-5-768x432

جاناتان میجرز که در فیلم «مرد مورچه‌ای و زنبورک: شیدایی کوانتومی» (Ant-Man and the Wasp: Quantumania) در نقش «کانگ ِ فاتح» حضور یافته بود، قرار بود این نقش را در  جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم «انتقام جویان» (Avengers) دنیای سینمایی مارول هم تکرار کند.

قسمت جدید «انتقام جویان» قرار بود با محوریت شخصیت «کانگ ِ فاتح» و با نام «انتقام جویان: دودمان کانگ» (Avengers: The Kang Dynasty) در سال ۲۰۲۶ منتشر شود. با این حال، او بعد از اینکه توسط دادگاه مجرم شناخته شد بسیاری از قراردادهای خود از جمله قراردادهای آینده‌اش با مارول را از دست داد و ممکن است تا حداکثر یک‌سال به زندان محکوم شود و حتی شایعه شده است که این حکم ممکن است در روند تولیدات سینمایی مارول هم وقفه بیاندازد.

گریس جباری همچون شرکت زندگی سابق خود بین عموم مردم شهرت آنچنانی ندارد و همین هم باعث شده تا اطلاعات چندانی از زندگی شخصی او وجود نداشته باشد.

با این حال کارنامه ی حرفه ای جباری نشان می‌دهد او در فیلم‌های مشهوری مانند «باربی» (Barbie)، «مرد مورچه‌ای و زنبورک: شیدایی کوانتومی» (Ant-Man and the Wasp: Quantumania)، «ماموریت غیرممکن» (Mission: Impossible) و موزیک ویدئوهای خوانندگان مشهوری مانند کُلدپلی به عنوان طراح حرکات موزون نقش داشته است.

1423196776_-768x1152

کار او به عنوان مربی و طراح حرکت این است که بازیگران را با موسیقی متن فیلم یا تئاتر هماهنگ کند یا حرکات موزون یک فیلم را به بازیگران آموزش دهد. این هنرمند ۳۰ساله در شهر ریدینگ انگلیس از پدری ایرانی و مادری انگلیسی به دنیا آمده و در رشته رقص معاصر کارشناسی ارشد دارد.

آنچه این روزها گریس را بر سر زبان‌ها انداخته رابطه شکست‌خورده‌اش با جاناتان میجرز است. او در سال ۲۰۲۱ با میجرز در جریان فیلم «مرد مورچه‌ای و زنبورک: شیدایی کوانتومی» آشنا شد و آن ها با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند، رابطه‌ای پر فراز و نشیب که تا همین ۱۰ ماه پیش ادامه داشت اما یک درگیری فیزیکی در ماشین برای همیشه به این رابطه خاتمه داد.

230420-jonathan-majors-mjf-1250-3944af

544be-16982495307064-1920_-768x768

طبق گزارش رسانه‌ها وقتی میجرز و جباری در یک ماشین کرایه ای به خانه برمی‌گشتند، جباری متوجه پیام‌های مشکوک زن دیگری به شریک زندگی اش می شود و تلفن همراه او را از دستش می‌قاپد و دعوا شروع می‌شود. جباری میجرز را به خیانت متهم می‌کند و درگیری فیزیکی بین این دو بالا می‌گیرد.

ویدئوهای به دست آمده از دوربین‌های مداربسته نشان می‌دهد در پشت یک چراغ قرمز جباری سعی می کند از ماشین پیاده شود اما میجرز از ماشین پیاده می شود و او را بلند می‌کند و به داخل ماشین می‌اندازد. گریس همچنان تلاش می‌کند از ماشین پیاده شود اما طبق گفته‌هایش در دادگاه زورش به او نمی‌رسد.

این رقصنده ی ایرانی تبار در دادگاه دراین باره توضیح داده که قبل از اینکه سعی کند از ماشین پیاده شود میجرز بازو و دست او را پیچانده و به سرش ضربه محکمی زده که موجب شکستگی یکی از انگشتانش و کبودی‌های متعدد در سر و پارگی پشت گوش او شده است.

grace-jabbari-2-120623-5c04aa7994a84300bd5da2ff17244278_-768x424

همان روز جاناتان میجرز در حالی که شریک زندگی اش به دلیل آسیب‌های وارد شده در بیمارستان بستری بود، در خانه خود دستگیر شد و حدودا یک ماه پیش دادگاه رسیدگی به این پرونده آغاز شد. در این بین جاناتان میجرز هم از گریس جباری شکایت کرد و ادعا کرد خودش قربانی خشونت خانگی گریس بوده و روز دعوا گریس به او چنگ زده است.

او نه تنها از جباری شکایت کرد بلکه تمام اتهامات وارد به خود را رد و ادعا کرد جباری در آپارتمان خود به زمین افتاده و به خود آسیب زده است. این رقصنده بعد از شکایت میجرز، خود را به پلیس تحویل داد اما پلیس شکایت میجرز علیه گریس را فاقد وجاهت قانونی دانست و از پیگیری آن خودداری کرد.

دو هفته بعد از شروع دادگاه میجرز، این بازیگر به ضرب و جرح درجه سه و آزار و اذیت درجه دو محکوم شد. هنوز حکم نهایی او اعلام نشده اما ممکن است به یک‌سال زندان محکوم شود. بعد از اینکه محکو شدن جاناتان میجرز به ضرب و جرح، شرکت مارول او را از بازی در نقش «کانگ ِ فاتح» اخراج و قراردادهای آینده ی خود را با این بازیگر لغو کرد.

دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت جباری از میجرز همچنین ابعاد دیگری از آزارهای فیزیکی و روانی این بازیگر آمریکایی را روشن کرده است. در این دادگاه مشخص شد که در سال ۲۰۲۲، یعنی پیش از این شکایت و درگیری اخیر، جباری به دلایلی که دقیقاً مشخص نیست از ناحیه ی سر ضربه دیده بود، اما میجرز به او اجازه ی مراجعه به بیمارستان را نداده بود.

یکی دیگر از نکات عجیب این پرونده صدای ضبط شده میجرز در یکی از دعواهایش با این رقصنده ایرانی است. در صدایی که گریس از او ضبط کرده شنیده می‌شود: «من مرد بزرگی هستم و کارهای بزرگی انجام می‌دهم. نه فقط برای خودم بلکه برای فرهنگم و همینطور تمام دنیا. از تو انتظار دارم مانند شریک زندگی مردان بزرگ رفتار کنی و از خودگذشتگی داشته باشی. مثل همسر باراک اوباما و مارتین لوتر کینگ!»

روزیاتو

برچسب‌ها: جاناتان میرز،گریس جباری
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها