اعطای قاب اختصاصی مسابقات پاراآسیایی به پلتفرم‌ها

- 1 دقیقه مطالعه

ساترا هم‌زمان با آغاز مسابقات پارا آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو نسبت به اعطای قاب اختصاصی (iframe) پخش زنده شبکه‌های ورزش و سه سیما برای سکوهای دارای مجوز از این سازمان اقدام می‌کند.

به گزارش فیلم نت نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی(ساترا)، با توجه به خریداری حق پخش مسابقات آسیایی و پارا آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو توسط سازمان صدا و سیما و موافقت رئیس رسانه ملی برای برخوداری سکوهای دارای مجوز از ساترا برای استفاده از قاب اختصاصی شبکه‌های تلویزیونی، رسانه‌های دارای مجوز ۲۵ مهرماه از ساترا از امروز می‌توانند برای دریافت قاب اختصاصی پخش زنده مسابقات از شبکه‌های ۳ و ورزش سیما درخواست خود را ثبت کنند و ظرف کمتر از ۲۴ ساعت از این امکان بهره‌مند شوند.

با توجه به تاکید قانون اساسی و ماده واحده «تعیین الزامات ساماندهی حوزه صوت‌و تصویر فراگیر» مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، پخش زنده در انحصار سازمان صدا و سیماست. بر همین اساس ساترا با هدف حمایت از سکوهای دارای مجوز از ساترا و فراهم کردن امکان پیگیری مسابقات پارا آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو توسط کاربران سکوهای صوت‌و تصویر فراگیر، بر اساس نظام رتبه‌بندی این سازمان نسبت به اعطای قاب اختصاصی پخش زنده به سکوهای متقاضی اقدام خواهد کرد.

سکوهای صوت‌و تصویر فراگیر دارای مجوز از ساترا می‌توانند برای بهره مندی از قاب اختصاصی (iframe) پخش زنده شبکه‌های سه و ورزش درخواست خود را طریق تماس با اداره کل صدور مجوز و امور رسانه‌های ساترا با شماره تلفن ۸۸۳۴۵۱۹۹ داخلی (۴۴۸ و ۳۲۷) ثبت کرده و ظرف کمتر از ۲۴ ساعت از این امکان بهره‌مند شوند.

مسابقات آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو از سال ۲۰۲۲ به تعویق افتاد و اکنون در سال ۲۰۲۳ در هانگژو چین در حال برگزاری است.

برچسب‌ها: ساترا،مسابقات پارا آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها