اعلام زمان معرفی برندگان هفتمین جشن نوشتار سینما

پوستر رونمایی شد

- 1 دقیقه مطالعه
زمان و مکان برگزاری هفتمین جشن نوشتار سینمای ایران که به همت انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمای ایران برگزار می‌شود، مشخص شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن، هفتمین جشن نوشتار سینمای ایران به دبیری محمدرضا لطفی سه‌شنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۸ در ساختمان شماره یک خانه سینما برگزار می‌شود.

در این مراسم برندگان بخش‌های چهارگانه شامل بهترین نقد سینمایی، بهترین یادداشت سینمایی، بهترین گفتگوی سینمایی، بهترین ترجمه سینمایی معرفی می‌شوند و تندیس و جوایز خود را دریافت می‌کنند.

رامتین شهبازی، مازیار فکری ارشاد، رضا صائمی، امیررضا نوری پرتو و محمد هاشمی داوری آثار هفتمین آیین نوشتار سینمای ایران را برعهده داشتند.

همچنین در آستانه برگزاری مراسم معرفی برندگان، پوستر با طراحی فاطمه رسول‌زاده رونمایی شد. فاطمه رسول زاده طراح گرافیک هفتمین جشن نوشتار سینمای ایران درباره طراحی پوستر این دوره بیان کرد: در طراحی پوستر سعی شده به نحوی ارتباط میان نوشتار (قلم) و سینما (نگاتیو فیلم) به تصویر درآید و نمایانگر این نکته باشد که نوشتار ریشه در جان و تن سینما دارد. همچنین با انتخاب پس‌زمینه‌ای از جنس کاغذ قدیمی همراه با افکت‌ خط‌ها روی نگاتیو، احساس اصالت در نوشتن و سینما را به مخاطب منتقل کند.

برچسب‌ها: آیین نوشتار سینمای ایران
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها