«بازی مركب» برای نتفليکس دردسر شد

- 1 دقیقه مطالعه

تعدادی از شركت‌كنندگان رياليتي شوی «بازي مركب» نتفليکس را تهديد به شكايت كردند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از کلیدر، تعدادی از شركت كنندگان رياليتي شوی «بازي مركب: چالش» در حال در نظر گرفتن اقدام قانونی علیه نتفلیکس هستند و ادعا می‌کنند که در حین فیلمبرداری اين رياليتي شو مجروح شده اند.

شرکت کنندگان ناشناس می گویند که پس از اینکه مجبور شدند برای مدت طولانی در دمای سرد بی‌حرکت بمانند، دچار هیپوترمی و آسیب عصبی شده اند.

«بازی مركب: چالش» با هدف بازآفرینی چالش‌های موجود در سریال درام محبوب «بازی مرکب» ساخته شده‌ است.

مدتی از ساخت «بازی مرکب: چالش» پس از موفقیت چشمگیر بازی سريال «بازی مرکب» با وجود تولید فصل دوم این درام تحسین شده می‌گذرد. نتلفليكس در تلاشی برای گسترش همه گيري اين سريال و حفظ برند «بازی مرکب» در حین تولید فصل دوم، ایده شبیه سازی چالش های سریال را به عنوان یک رياليتي شو مطرح کرد . اما یک رياليتي شو مبتنی بر سریالی که در آن شرکت کنندگان می میرند از همان ابتدا یک مفهوم سوال برانگیز بود.

حالا دو شرکت کننده که نامشان فاش نشده است، یک شرکت حقوقی بریتانیایی به نام اکسپرس سولیسیتورز را با پرونده ای که ادعا می کند هنگام فیلمبرداری سریال دچار هیپوترمی و آسیب عصبی شده اند، استخدام کرده اند. آنها ادعا می کنند که این جراحات را هنگام فیلمبرداری نسخه ای از بازی خاطره انگیز «چراغ قرمز، چراغ سبز» این سریال به دست آورده اند. یک سخنگوی ریالیتی شوی «بازي مركب:چالش» به ددلاین گفت که «هنوز شکایتی تشکیل نشده است» و «ما رفاه شرکت کنندگان خود را بسیار جدی می‌گیریم.»

ترجمه: مهشید محمدی مرام

این سریال را در فیلم نت ببینید.

برچسب‌ها: اسکویید گیم،بازی مرکب،برگزیده،نتفلیکس
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها