به‌منظور حمایت از رسانه‌های صوت‌‌و تصویر فراگیر اعطا می‌شود؛

بسته حمایتی اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ ساترا

- 1 دقیقه مطالعه

ساترا به‌منظور حمایت از رسانه‌های صوت‌‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی بسته محتوایی اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ را به سکوهای دارای مجوز عرضه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌ و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا)، در راستای حمایت از رسانه‌های دارای مجوز از ساترا، این سازمان در نظر دارد بسته محتوایی اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ شامل ۱۸۷ قسمت محتوا در قالب‌های مختلف برنامه، فیلم و سریال، منطبق بر مبنای نظام رتبه‌بندی را در اختیار رسانه‌های دارای مجوز قرار دهد.

بسته محتوایی اردیبهشت‌ماه ساترا شامل مجموعه نمایشی «بچه محل» (عمو پورنگ) در۳۰ قسمت، سریال‌های «هوش سیاه» در ۱۵ قسمت و «پژمان» در ۲۵ قسمت، مینی سریال‌های «مرد در مقابل زنبور» در ۵ قسمت، «ریشه ها» در ۸ قسمت، انیمیشن‌های «دالتون‌ها» در ۲۶ قسمت و «کامیون زباله» در یک قسمت، مسابقه‌های «سیم آخر» در ۳۰ قسمت و «ایران» (فصل دوم) در ۱۵ قسمت، مستند ۳۰ قسمتی «ملاقات با تاریخ» و فیلم‎های سینمایی «کلاشینکف» و «مسیر ایرلندی» است.

متقاضیان می‌توانند به‌منظور دریافت این بسته‌های محتوایی یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۳۴۵۱۹۹ داخلی ۴۴۸ تماس بگیرند.

برچسب‌ها: ساترا
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها