در قسمت چهارم سریال علیرضا امینی از دو کاراکتر جدید رونمایی شد

تزریق هیجان به «قهوه ترک»

گزارش
- 2 دقیقه مطالعه
در قسمت چهارم سریال «قهوه ترک» به کارگردانی علیرضا امینی، از بازی موفق حامد بهداد، گریم متفاوت امیر نوروزی و اپیک تنولجای، بازیگر زن ترک رونمایی شد. با ورود این سه بازیگر، حال‌وهوای سریال از این قسمت به سمت‌وسوی دیگری خواهد رفت.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، در سه قسمت ابتدایی سریال «قهوه ترک»، داستان بیشتر روی ماجراهای گذشته ترانه با بازی سارا رسول‌زاده به عنوان شخصیت اصلی سریال، خانواده، مهاجرت و پسر گمشده‌ای به اسم پرهام متمرکز بود. در این چند قسمت در سکانس‌هایی کوتاه با مجتبی پیرزاده در نقش پرهام و امیر جعفری هم در نقش اورهان آشنا شدیم وحالا در قسمت چهارم، با ورود حامد بهداد، امیر نوروزی و اپیک تنولجای، بازیگر زن ترک، ماجراها وارد فاز جدیدی شده است.

حامد بهداد به عنوان مرد ثروتمندی به اسم دانیال آذین معرفی می‌شود که سایه‌به‌سایه ترانه می‌رود و آنقدر مهربان و صمیمی برخورد می‌کند که ترانه با وجود اینکه از او می‌شنود که پرهام وجود خارجی ندارد و از دستش عصبانی می‌شود، باز هم کنارش می‌ماند. با اینکه در فضای نا امن سریال اینطور به نظر می‌رسد که محبت آذین بی‌دلیل نیست اما بهداد طوری از پس معرفی این نقش برمی‌آید که می‌توانیم به ترانه حق بدهیم که با تمام دلایلی که برای عدم اعتماد دارد با او همراه شود.

یکی از نکات جالب قسمت چهارم سریال «قهوه ترک»، گریم متفاوت امیر نوروزی در نقش مردی افغانستانی است. نوروزی که این اواخر در سریال «روزی روزگاری مریخ» با نقش کمدی اسی شناخته می‌شد حالا در قالب مردی افغانستانی بسیار قابل‌قبول به میدان آمده. نوروزی به رسم برخی افغانستانی‌ها، سبیل و بخشی از ریش روی چانه‌اش را تراشیده و بقیه صورتش پر از ریش است. نوروزی در این قسمت نقش چندانی در سریال ندارد. فقط خیلی کوتاه معرفی می‌شود و به ترانه هشدار می‌دهد که به هیچ‌کس اعتماد نکند.

در این قسمت از بازی اپک تنولجای، بازیگر زن سریال‌های مشهور ترکی هم رونمایی شد. او نقش رئیس یک پانسیون را دارد که آذین ترانه را در آنجا اسکان می‌دهد. می‌دانیم مدت‌هاست آذین را می‌شناسد اما هنوز اطلاعات دیگری درباره او به دست نیاورده‌ایم.

قسمت چهارم سریال «قهوه ترک» به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته، براساس فیلمنامه محمد رضایی‌راد و بازی سارا رسول‌زاده، حامد بهداد، امیر جعفری، مجتبی پیرزاده، امیر نوروزی، شاهره فروتنیان و … چهارشنبه‌ها در پلتفرم فیلم‌نت منتشر می‌شود.

منبع: فیلم‌نیوز

برچسب‌ها: امیر نوروزی،برگزیده،حامد بهداد،سارا رسول زاده،علیرضا امینی،فیلم نت،قهوه ترک،محمد شایسته
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها