یادداشت محمد بحرانی برای سریال آنها

جدی ترین و استانداردترین سریال ژانر وحشت

آنها
- 2 دقیقه مطالعه

محمد بحرانی در آستانه انتشار اپیزد تازه سریال«آنها» با بازی خودش نوشت:«حوالی چهار یا پنج سال پیش بود یا کمی کمتر یا بیشتر. دقیق یادم نمیاد.اولین جلسات نویسندگی برای  یه سریال در ژانر وحشت.سروش روح بخش نویسنده بود و ما سه چهار نفری بودیم که قرار بود تو اون کارگاه‌ها شنونده اش باشیم و اگر چیزی به ذهنمون رسید بگیم.اون وسطا یکی دو نفر از متنهای سروش ترسیدن و ادامه ندادن.واقعا هم ترسناک بود. متنها آماده شد و بارها از مسیرهای متفاوتی به سمت اجرا رفت اما هی نشد و نشد.از پارسال که فیلم‌نت فعالیتش رو دوباره جدی شروع کرد همه‌ی ماهایی که درگیر اون متنها بودیم گوشه ذهنمون انگار یه چیزی جرقه زد که دیگه وقتشه و بله ، دیگه واقعا وقتش بود.فیلم‌نت اومده بود پای کار و یه تیم کاردرست جمع شدن و سریال بالاخره ساخته شد.تو این چند هفته‌ی اخیر چند قسمت از سریال آنها پخش شده.حتما با شما موافقم که سریال بی ایراد نیست و به خیلی از وجوهش نقدهایی وارده ، اما حتما شما هم با من موافقین که «آنها» شاید جدی ترین و استانداردترین تجربه ی سریال سازی در ژانر وحشت در ایرانه. امیدوارم فرصت کنید و ببینید و ایراداتمون رو بگیرین تا اگر انشالله قرار بر ادامه شد بتونیم کیفیت کارمون رو ارتقا بدیم.

امشب اپیزود «جانِ جامد»  پخش می شه.از همون روزهای اولِ کارگاه من این اپیزود رو از همه بیشتر دوست داشتم.نوع نگاهش به ترس کاملا متفاوته.شاید در نظر اول از همه کمتر ترسناک باشه.اما ایده‌ی عجیب و مهیبی داره که امیدوارم ما و تیم مون در اجرا تونسته باشیم منتقلش کنیم.

برای شخص من هم در عرصه ی بازیگری تجربه‌ی کاملا متفاوت و جدیدی بود که امیدوارم تونسته باشم از پسش بر بیام.همه تلاشمو کردم به هر حال خوشحالم می کنین اگر وقت بذارین و ببینینش و نقد و نظرتون رو برامون بنویسین.»

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها