سخنان مهدی صفی‌یاری در مورد رئالیتی شوی پلتفرم فیلم‌نت

جواد رضویان اولین گزینه اجرای «ناتو» بود

- 2 دقیقه مطالعه
مهدی صفی‌یاری تهیه‌کننده و کارگردان رئالیتی شو «ناتو» از روند تولید و چالش‌های این برنامه سخن گفت.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، مهدی صفی‌یاری تهیه‌کننده و کارگردان درباره رئالیتی شوی «ناتو» که این روزها از پلتفرم فیلم‌نت پخش می‌شود، عنوان کرد: نزدیک به بازی خارجی «the hustler» به معنای کلاهبردار است که از این بازی الهام گرفتم و آن را ایرانیزه کردم و چالش‌های طنز دیگری به آن اضافه کردم.او درباره روند تولید این مسابقه سریالی گفت و از چالش‌های خود تعریف کرد: تولید این برنامه تقریبا ۳ ماه زمان برد و چالش‌های زیادی را پشت سر گذاشتیم. به هر حال بازی جدیدی بود و باید آدم‌ها را قانع می‌کردیم تا در این بازی جدید شرکت کنند. همچنان هم این چالش را داریم که از سوی مخاطبان با دیگر کارها مقایسه می‌شویم.

صفی‌یاری افزود: یک سری‌ها دوست دارند بازی مافیا ببینند و ممکن است «ناتو» را با آن قیاس کنند اما مخاطب این کار دوست دارد هم بازی ببیند و هم بخندد. خوشبختانه تا الان نظرسنجی‌ها خوب بوده است. در ایران همه چیز با هم به صورت بی‌ربط مقایسه می‌شود و این در خون ماست. فکر می‌کنم مردم باید به دیدن یک برنامه عادت کنند و آن را دوست داشته باشند. من هم به عنوان تهیه‌کننده سعی کردم «ناتو» جذاب باشد و مخاطبان آن را دنبال کنند.

این کارگردان درباره انتخاب محمدرضا علیمردانی به عنوان گرداننده «ناتو» اظهار کرد: گزینه اول ما برای انتخاب گرداننده جواد رضویان بود که سر سریال رفتند و نتوانستیم با او همراهی کنیم. محمدرضا علیمردانی را خیلی وقت است می‌شناسم و توانایی‌های او را می‌دانستم و او قابلیت گرداننده این بازی را داشت.

او در پایان خاطرنشان کرد: فصل اول «ناتو» در ۲۱ قسمت با حمایت جواد رضویان، شقایق دهقان، الیکا عبدالرزاقی، مجید آقا کریمی و دیگر عوامل پخش می‌شود. طبق پیش‌فرض‌هایی [که] داریم اگر بازخوردها خوب باشد فصل دوم هم به تولید خواهد رسید و پخش می‌شود.

در رئالیتی شوی «ناتو» چند بازیکن حضور دارند. در طول مسابقه ۱۰ پرسش سخت و گاهی اوقات خنده‌دار از آنها پرسیده می‌شود و بازیکنان باید با هم به پاسخ درست برسند. از میان این بازیکنان، یک نفر نقش «ناتو» را برعهده دارد. ناتو کسی است که جواب تمام سوالات را از قبل می‌داند. به غیر از بازیکنی که نقش ناتو را ایفا می‌کند.

تاکنون هومن برق نورد، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، شهرزاد کمال زاده، بهنام تشکر، متین ستوده، شهرام قائدی، یلدا عباسی، شبنم قلی خانی، امیرحسین صدیق، مجید افشاری و شهاب عباسی در این بازی شرکت کرده اند.

منبع: صبا

برچسب‌ها: جواد رضویان،فیلم نت،محمدرضا علیمردانی،مهدی صفی یاری،ناتو
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها