پیشتازی «باربی» ادامه دارد

درآمد ۵۰ میلیون دلاری مارگو رابی از «باربی»

- 1 دقیقه مطالعه

مارگو رابی ستاره نو ظهور سینمای هالیوود به عنوان بازیگر و تهیه‌کننده ۵۰ میلیون دلار از «باربی» به دست آورده است.

به گزارش فیلم‌نت‌نیوز، مارگو رابی از فیلم «باربی» (Barbie) به کارگردانی گرتا گرویگ نزدیک به ۵۰ میلیون دلار به دست خواهد آورد. نشریه «ورایتی» دستمزد رابی در مقام بازیگر و تهیه‌کننده این اقتباس از عروسک را تأیید کرده است.

رابی «باربی» را به واسطه کمپانی «لاکی‌چپ اینترتینمنت» که در سال ۲۰۱۴ با همسرش تام اکرلی تأسیس کرد برای برادران وارنر به تولید رساند. او با این کمپانی در تولید «پرندگان شکاری» (Birds of Prey) و «زن جوان آینده‌دار» (Promising Young Woman) نیز مشارکت کرده است.

در گزارش «ورایتی» آمده است که رابی از فروش بیش از ۱ میلیارد دلاری این فیلم نیز پاداش‌هایی دریافت خواهد کرد. تاکنون فقط ۵۳ فیلم در تاریخ سینما از فروش ۱ میلیارد دلاری عبور کرده‌اند. «باربی» فروش جهانی فیلم‌هایی چون «کاپیتان مارول» (Captain Marvel) را پشت سر گذاشته و به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ به کارگردانی یک زن در آمریکا و جهان تبدیل شده است.

رابی پیش از اکران «باربی» در مصاحبه با برنامه «صبح یکشنبه» (Sunday Morning) شبکه سی‌بی‌اس فاش کرده بود که پس از بازی در درام «گرگ وال استریت» (The Wolf of Wall Street) «مارتین اسکورسیزی» در سال ۲۰۱۳ رهن خانه مادرش را پرداخت کرده است: «او از رهن خانه پول برمی‌داشت و به من قرض می‌داد، بنابراین همیشه می‌دانستم که باید آن را پس بدهم و بعد یک روز، وقتی به اندازه کافی پول داشتم، آن رهن را به صورت کامل پرداخت کردم. گفتم: مادر، دیگر نگران آن رهن نباش. دیگر حتی وجود ندارد!

 

منبع و ترجمه: ۳۰نما

برچسب‌ها: باربی،برگزیده،رایان گاسلینگ،گرتا گرویگ،مارگو رابی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها