سریال «سیتادل» را در فیلم‌نت تماشا کنید

زیر و بم یک سازمان جاسوسی

- 2 دقیقه مطالعه

سریال «سیتادل» همزمان با پخش جهانی توسط پلتفرم فیلم‌نت در دسترس علاقه‌مندان به مجموعه‌های روز تلویزیونی قرار می‌گیرد.
به گزارش فیلم‌نت نیوز، سریال «سیتادل» یک تریلر جاسوسی آمریکایی است که هر هفته توسط آمازون پرایم ویدئو منتشر می‌شود. جاش آپلباوم، برایان او و دیوید ویل خالقان «سیتادل» هستند و نام برادران روسو (سازندگان تعدادی از مهم‌ترین آثار جهان سینمایی مارول از جمله «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان»، «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی»، «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» و «انتقام‌جویان: پایان بازی») نیز در میان تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال به چشم می‌خورد.
فصل اول «سیتادل» (که در ۶ قسمت در حال انتشار است) با بودجه‌ای ۳۰۰ میلیون دلاری، یکی از گران‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی تاریخ لقب گرفته است. پخش «سیتادل» از ۲۸ آوریل ۲۰۲۳ (۸ اردیبهشت ۱۴۰۲) آغاز شده است. درحالی‌که عموما تمدید سریال‌های تلویزیونی پس از مشاهده میزان استقبال از فصل اول انجام می‌شود، به‌نظر می‌رسد سازندگان «سیتادل» از موفقیت این سریال اطمینان داشته‌اند چراکه یک ماه پیش از آغاز پخش فصل اول آن، خبر تمدید این سریال را برای فصل دوم اعلام کردند.
سریال «سیتادل»، داستان یک آژانس جهانی جاسوسی به همین نام را روایت می‌کند که سقوط کرده و خاطرات مامورانش پاک شده است. اکنون درحالی‌که سندیکایی قدرتمند در این زمینه در حال پاگرفتن است، آیا ماموران سیتادل می‌توانند گذشته خود را به یاد آورده و قدرت مبارزه خود را بازیابی کنند؟


ریچارد مدن، پریانکا چوپرا جوناس، رولاند مولر، استنلی توچی، اوله‌گار فدوردو و لزلی منویل از جمله بازیگران «سیتادل» هستند.
فصل اول «سیتادل» را هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به این لینک با زیرنویس فارسی در پلتفرم فیلم‌نت تماشا کنید.

منبع: ایلنا

برچسب‌ها: تیتر یک،سریال 2023،فیلم نت
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها