سینمای ایران هفته گذشته ۳۹ میلیارد فروخت

خبر
- 1 دقیقه مطالعه
سینمای ایران در هفته گذشته به فروش بیش از ۳۹ میلیارد و ۱۷۵ میلیون تومان رسید.

به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از روابط عمومی موسسه سینماشهر، فروش سینمای ایران از دوازدهم تا هجدهم خرداد به بیش از ۳۹ میلیارد و ۱۷۵ میلیون تومان رسید و همچنین در این هفته ۵۶۲ هزار و ۵۹۲ نفر به تماشای فیلم‌های اکران شده نشستند.

فیلم‌های سینمایی «تگزاس۳» با فروش بیش از ۲۴ میلیارد و ۴۶۶ میلیون تومان، «خجالت نکش۲» با فروش بیش از ۵ میلیارد و ۹۰ میلیون تومان، «مست عشق» با فروش بیش از ۳ میلیارد و ۵۵۶ میلیون تومان، «تمساح خونی» با فروش بیش از ۲ میلیارد و ۲۹۵ میلیون تومان و «سال گربه» با فروش بیش از یک میلیارد و ۶۵۷ میلیون تومان به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم و فروش میلیاردی جدول فروش ۱۲ تا ۱۸ خرداد ماه بودند.

فیلم‌های «بی‌بدن» با فروش بیش از ۶۹۹ میلیون تومان، «عطرآلود» با فروش بیش از ۵۸۴ میلیون تومان، «قلهک» با فروش بیش از ۳۳۱ میلیون تومان، «آسمان غرب» با فروش بیش از ۳۰۹ میلیون تومان، «ایلیا جستجوی قهرمان» با فروش بیش از ۱۲۰ میلیون تومان در رتبه‌های ششم تا دهم جدول فروش هفته گذشته جای گرفتند.

همچنین سینمای ایران جمعه ۱۱ خرداد با فروش بیش از ۱۲ میلیارد و ۱۵۱ میلیون تومان بیشترین فروش و سه‌شنبه ۸ خرداد با ۲۴۲ هزار و ۹۸۲ نفر، بیشترین مخاطب را از ابتدای ماه تاکنون داشته است.

برچسب‌ها: گیشه
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها