سینما هفته اول تیر چقدر فروخت؟

- 1 دقیقه مطالعه
فروش سینمای ایران در هفته اول تیر ماه به بیش از ۵۲ میلیارد و ۹۶۸ میلیون تومان رسید.

به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از روابط عمومی مؤسسه سینماشهر، فروش سینمای ایران از یکم تا هشتم تیر ماه به بیش از ۵۲ میلیارد و ۹۶۸ میلیون تومان رسید؛ همچنین در این هفته ۸۳۶ هزار و ۹۶۷ نفر به تماشای فیلم‌های اکران شده نشستند.

فیلم‌های سینمایی «تگزاس ۳» با فروش بیش از ۲۲ میلیارد و ۷۸ میلیون تومان، «خجالت نکش ۲» با فروش بیش از ۱۱ میلیارد و ۳۰۳ میلیون تومان، «تمساح خونی» با فروش بیش از ۳ میلیارد و ۲ میلیون تومان، «مست عشق» با فروش بیش از ۲ میلیارد و ۹۹۳ میلیون تومان و «سال گربه» با فروش بیش از یک میلیارد و ۷۸۶ میلیون تومان به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم و فروش میلیاردی جدول فروش اول تا هشتم تیر ماه بودند.

فیلم‌های «عطرآلود» با فروش بیش از ۶۹۹ میلیون تومان، «بی‌بدن» با فروش بیش از ۵۹۲ میلیون تومان، «قلهک» با فروش بیش از ۳۵۵ میلیون تومان، «آبی روشن» با فروش بیش از ۲۲۶ میلیون تومان و «ایلیا جستجوی قهرمان» با فروش بیش از ۱۰۰ میلیون تومان در رتبه‌های پنجم تا دهم جدول فروش هفته گذشته جای گرفتند.

همچنین سینمای ایران، سه شنبه پنجم تیرماه با فروش بیش از ۱۰ میلیارد و ۸۴۲ میلیون تومان و ۱۶۵ هزار و ۱۹۲ نفر، پرفروش‌ترین و پربیننده‌ترین روز سینما در هفته گذشته بودند.

برچسب‌ها: فروش سینما،گیشه
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها