حمله کوین اسپیسی به رسانه‌ها:

شما از من هیولا ساختید

- 2 دقیقه مطالعه

کوین اسپیسی رسانه‌ها را به‌خاطر تبدیل او به هیولا مقصر دانسته و ادعا می‌کند اگر از اتهامات تجاوز جنسی در لندن تبرئه شود، مردم آماده هستند تا او را استخدام کنند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از ورایتی، کوین اسپیسی در مصاحبه تازه‌اش به رسانه‌ها حمله و از خود دفاع کرد.

در این مصاحبه که با مجله ZEIT انجام شده است، اسپیسی با اشاره به محاکمه آتی‌اش که قرار است ۲۸ ژوئن (۷ تیر) آغاز شود گفت در صورت تبرئه، برای پروژه‌های بازیگری بیشتری استخدام خواهد شد. اتهامات اخیر به اسپیسی یک سال پیش صورت گرفت. او متهم شد که در چهار مورد که میان سال‌های ۲۰۰۵ و ۲۰۱۳ رخ داده‌اند، تعرض جنسی انجام داده است.

اسپیسی که کسب جایزه دو اسکار برای بازی در فیلم‌های «مظنونین همیشگی» و «زیبایی آمریکایی» را در کارنامه دارد، در مورد شرایط حرفه‌ای خود در حال حاضر گفت: الان زمانی است که در آن بسیاری از مردم حسابی از این می‌ترسند که اگر از من حمایت کنند، کار آنها لغو خواهد شد. اما می‌دانم که در حال حاضر افرادی وجود دارند که آماده‌اند مرا در لحظه‌ای که از این اتهامات در لندن تبرئه شدم استخدام کنند. مرحله بعدی که اتفاق بیافتد، آنها آماده حرکت به جلو هستند.

اسپیسی با اشاره به رویارویی‌های مثبت با طرفدارانش در خیابان گفت: رسانه‌ها تمام تلاش خود را کرده‌اند تا من را به یک هیولا تبدیل کنند. اما از طرف مردم، چیزی به‌جز محبت ندیده‌ام.

اسپیسی اولین بار در اکتبر ۲۰۱۷ توسط بازیگری به‌نام آنتونی رپ متهم به تجاوز جنسی شد. اکتبر گذشته یک هیئت منصفه در نیویورک در یک دعوی مدنی ۴۰ میلیون دنلاری در مقابل اسپیسی قرار گرفت و به این نتیجه رسید که او در دورانی که رپ نوجوان بوده او را آزار نداده و در این مورد مقصر نیست. دیگر اتهامات مطرح‌شده در ایالات متحده که در لس‌آنجلس و نانتاکت انجام شده بودند، پس از مرگ یکی از قربانیانی که این ادعا را مطرح کرده بود و تصمیم نفر دیگر برای شهادت ندادن لغو شدند.

بازیگر «هفت» و «نیمه‌شب در باغ خیر و شر» در مورد تعدد اتهامات علیه خودش گفت: هنوز دارم آن را پردازش می‌کنم. هنوز آماده صحبت در موردش نیستم.

این بازیگر در ادامه گفت: «هر اتفاقی به دلیلی رخ می‌دهد. و حتی اگر این دلیل به‌سرعت خود را نشان ندهد یا اوضاع به‌سرعت حل نشود، در نهایت همه‌چیز منطقی خواهد بود.»

اسپیسی در حال نوشتن فیلمنامه و فیلم کوتاه است، اما گفت در مورد تجربه متهم‌شدنش به تجاوز جنسی چیزی نخواهد نوشت.

او اضافه کرد: سعی نمی‌کنم امتیازها را برابر کنم. هیچ علاقه‌ای به مبارزه با چیزی ندارم که ارزش مبارزه ندارد.

برچسب‌ها: کوین اسپیسی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها