پدرو آلمودوار فاش کرد

علاقه کارگردان اسپانیایی به فیلمسازی در پاریس

- 1 دقیقه مطالعه

پدرو آلمودوار به زودی فیلم کوتاهش را در فرانسه اکران می‌کند و به همین مناسبت گفتگویی با رادیو فرانسه انجام داده است و نکات جالب و تازه ای را عنوان کرده است.

پدرو آلمودوار چند روز مانده به اکران فیلم کوتاه «رسم غریب زندگی» (Strange Way of Life) در مصاحبه با نشریات فرانسوی به کارگردانی یک فیلم در پاریس اظهار تمایل کرده است. فیلم «رسم غریب زندگی» با بازی پدرو پاسکال و ایتان هاک پاییز آینده در ایالات متحده اکران خواهد شد.

آلمودوار در مصاحبه با «رادیو فرانسه» می‌گوید: خیلی دوست دارم در پاریس فیلم بسازم، و به زبان فرانسوی. عاشق پایتخت کشور شما هستم، شهری که در کنار رم سینما بیشترین حضور را در آن داشته است. خیلی دوست دارم چند بازیگر زن و مرد شما را مقابل دوربینم قرار دهم.

او به یاد می‌آورد که هفت سال قبل سعی داشته فیلمی بر اساس رمان «فداکاری‌ها» (Sacrifices) نوشته پی‌یر لومتر بسازد اما امتیاز این اقتباس فروخته شده است: سعی کردم امتیازش را به دست بیاورم اما آن را خریده بودند. هنوز فیلمی از آن رمان ساخته نشده. شاید بتوانم راهی برای ساختنش پیدا کنم. هیچ‌وقت یک فیلم اکشن کارگردانی کرده‌ام بنابراین جذاب خواهد بود.

آلمودوار تأیید می‌کند که اولین فیلم بلند انگلیسی زبانش را از ماه مارس در نیویورک فیلمبرداری خواهد کرد و صحنه‌های داخلی آن را یک ماه بعد در اسپانیا مقابل دوربین می‌برد. از داستان و بازیگران این فیلم جزئیاتی فاش نشده است.

منبع و ترجمه: ۳۰نما

برچسب‌ها: آلمادوار،ایتان هاک،برگزیده،ناتالی پورتمن
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها