فراخوان هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران

- 1 دقیقه مطالعه
بنیاد سینمایی فارابی فراخوان هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران را منتشر کرد.
به گزارش فیلم نت نیوز به نقل روابط عمومی، هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران با هدف کشف و معرفی استعداد‌های برتر نوجوان ایران در حوزه سینما، در دو بخش «طراحی داستان» و «فیلمسازی»، ۲۴ تا ۲۹ شهریورماه ۱۴۰۳ برگزار می شود.

المپیاد هشتم در دو بخش طراحی داستان و فیلمسازی با هفت موضوع: خانواده، جهانی به نام خانه، عشق امید خانواده، فردایی که میسازم، خانواده ای به وسعت ایران، خواهر/ برادر من و موضوع آزاد برگزار می شود.

تمامی نوجوانان ایرانی (متولدان ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۱) ۱۲ تا ۱۷ ساله، می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. همچنین كارگاه‌هاي تخصصي و آموزشي حضوري، در شهر اصفهان برگزار مي‌شود.

مهلت ثبت نام شرکت در هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران از ۲ تیرماه آغاز و تا ۲۴ تیرماه ادامه دارد. ضروریست متقاضیان برای ثبت نام به نشانی https://yfo.icff.ir مراجعه کرده، در بخش ثبت نام، نسبت به تکمیل فرم اقدام کنند. همچنین لینک ثبت نام در سامانه بنیاد سینمایی فارابی www.fcf.ir و سامانه جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان www.icff.ir  نیز قابل مشاهده است.

دبیرخانه دائمی جشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان و المپیاد فیلمسازی نوجوانان به آدرس تهران، خیابان سی تیر، نرسیده به جمهوری، پلاک ۵۹، ساختمان مرکزی بنیاد سینمایی فارابی و شماره تماس:  ۶۶۷۳۹۵۳۵-۰۲۱ نیز پاسخگوی سئوالات متقاضیان و علاقه مندان است.

فایل فراخوان_هشتمین_المپیاد_فیلمسازی_نوجوانان_ایران

برچسب‌ها: المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران،بنیاد سینمایی فارابی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها