با هدف کمک به ارتقای فعالیت‌های پژوهشی در کانون

فراخوان هفته پژوهش کانون منتشر شد

- 2 دقیقه مطالعه

فراخوان پانزدهمین ویژه‌برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ویژه اعضای مراکز، مربیان و کارشناسان کانون و پژوهشگران حوزه کودک منتشر شد.

به گزارش فیلم‌نت‌نیوز به نقل از روابط عمومی، اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کانون پرورش فکری در نظر دارد با همیاری علاقه‌مندان پژوهشگر، هم‌زمان با هفته پژوهش در آذر ۱۴۰۲ویژه‌برنامه هفته پژوهش را برای اعضا، کارشناسان، مربیان و پژوهشگران آزاد برگزار کند.

توسعه و ترویج فرهنگ پژوهش هدف اصلی و بهبود کمی و کیفی فعالیت‌های کانون با توجه به راهبردهای مدیرعامل و سیاست‌های معاون فرهنگی، روزآمدسازی فعالیت‌ها و اقدام‌ها از طریق پژوهش‌های کاربردی، کمک به ارتقای فعالیت‌های پژوهشی در کانون، ایجاد زمینه مناسب برای اشاعه و کاربست پژوهش‌های بنیادی و به‌ویژه پژوهش‌های کاربردی، معرفی پژوهش‌گران برتر و تقویت سازوکارهای انگیزشی این فعالیت در کانون و تقویت نگاه جستجوگری و فعالیت‌های پژوهش محور در بین کودکان و نوجوانان از اهداف فرعی این ویژه‌برنامه است.

محورهای اصلی مقاله‌های پژوهشی پانزدهمین ویژه‌برنامه هفته پژوهش کانون «رسانه‌ و سیاست‌گذاری؛ کانون، رسانه‌ و دانش و فناوری؛ کانون، رسانه‌ و زیست‌ جهان ایرانی» تعیین شده است.

بر همین اساس، قالب آثار پژوهشی ارسالی باید جستارنویسی، مقاله‌های (علمی پژوهشی، مروری)، پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکتری، گزارش اقدام‌پژوهی و پژوهش اعضا و تحلیل آثار  اقدام‌پژوهی باشد.

مهلت ارسال اصل مقاله‌ها، گزارش اقدام‌پژوهی، پایان‌نامه و رساله، پژوهش اعضا و جستارنویسی ۱ آبان ۱۴۰۲ است و ۱۰ آذر بعد از داوری نتایج اعلام خواهد شد.

مخاطبان ویژه‌برنامه هفته پژوهش نیز اعضای مراکز، مربیان و کارشناسان کانون و علاقه‌­مندان حوزه کودک اعم از نویسندگان، پژوهشگران، مربیان، معلمان، دانشجویان، اولیای تربیتی و… هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به نشانی تهران، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل آموزش و پژوهش کانون، دبیرخانه ویژه‌برنامه‌های هفته پژوهش و یا پست الکترونیکی kanoon.pazhuhesh@gmail.com ارسال کنند.

پانزدهمین ویژه‌برنامه هفته پژوهش هفته سوم آذر برگزار خواهد شد. شرکت‌کنندگان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با دبیرخانه با شماره ۰۲۱۸۸۹۷۱۳۷۹ تماس بگیرند.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها