تقدیم قسمت چهارم سریال «فوفو مسافری از کامادو» به اکبر عبدی تقدیم شد

قسمت چهارم «فوفو» منتشر شد

- 2 دقیقه مطالعه

قسمت چهارم سریال «فوفو مسافری از کامادو» به اکبر عبدی که در تعدادی از مهم‌ترین و به یادماندنی‌ترین فیلم‌های سینمای کودک به عنوان بازیگر حضور داشت، تقدیم شد.
به گزارش فیلم‌نت‌نیوز، چهارمین قسمت از سریال «فوفو مسافری از کامادو» محصول جدید فیلم‌نت، صبح سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ توسط پلتفرم فیلم نت عرضه شد.
نخستین قسمت سریال «فوفو مسافری از کامادو» به زنده یاد کیومرث پوراحمد خالق سریال ماندگار «قصه‌های مجید»، قسمت دوم آن به ایرج طهماسب و قسمت سوم به بیژن بیرنگ تقدیم شد.
از جمله آثار شاخص اکبر عبدی در حوزه سینمای کودک می توان به آثاری چون «محله برو بیا»، «بازم مدرسه‌ام دیر شد»، «دزد عروسک‌ها» و «تارزن و تارزان» اشاره کرد.
داستان فصل اول سریال «فوفو مسافری از کامادو» از جایی شروع می‌شود که موجود عجیب و بامزه ای به نام فوفو توسط نیروهای پلید پادشاه میتا میتا، از سیاره خودش دزدیده می‌شود. فوفو هنگام انتقال به میتا میتا از سفینه به بیرون پرتاب شده، به زمین سقوط می‌کند و از دودکش شومینه خانه‌ای سر در می‌آورد. این آغاز ماجراهای فوفو و آرزوهای عجیب بچه ها روی کره زمین است.
از ویژگی‌های مجموعه این است که هر قسمت با قصه‌ و عنوانی مستقل پیش می‌رود. جواد رضویان، الیکا عبدالرزاقی، بهراد خرازی، پاشا جمالی، رضا شفیعی‌جم، السا فیروزآذر، ستاره حسینی، سارا مقربی، محمدمهراد دادخواه با هنرمندی یدالله شادمانی، مجید افشاری، لاله صبوری و یوسف صیادی از جمله بازیگرانی هستند که در «فوفو مسافری از کامادو» نقش‌آفرینی کرده‌اند. همچنین فربد عشقی، ویهان معراجی و تامارا یکتا بازیگران کودک این سریال هستند.
فیلمنامه «فوفو مسافری از کامادو» را گروهی از نویسندگان شامل سلمان خورشیدی، حسام حیدری، نگین موسوی، کاوه مرحمتی، شیما اسماعیلی و میثم معراجی به سرپرستی سلمان خورشیدی نوشته‌اند. همچنین بازنویسی فیلمنامه این سریال برعهده حسام حیدری و مجید افشاری بوده است.

 

قسمت چهارم سریال «فوفو مسافری از کامادو» را می توانید در اینجا مشاهده کنید

برچسب‌ها: الیکا عبدالرزاقی،برگزیده،جواد رضویان،فوفو مسافری از کامادو،میثم معراجی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها