«مرداب» پرکشش و با ریتم تند

- 2 دقیقه مطالعه

پلتفرم فیلم نت به تازگی پخش سریالی به نام «مرداب» را آغاز کرده است که با تماشای چند قسمت اولیه آن مشخص است با اثری معمایی طرف هستیم .

به گزارش فیلم نت نیوز، پلتفرم فیلم نت به تازگی پخش سریالی به نام «مرداب» را آغاز کرده است که با تماشای چند قسمت اولیه آن مشخص است با اثری معمایی طرف هستیم که با خرده داستان های متعددش تاکنون این کشش را ایجاد کرده است که هر چهارشنبه صبح منتظر پخش قسمت جدید آن باشیم.

این سریال در حالی پخش می شود که فیلم‌نت پس از «پوست شیر» برادران محمود انتظارها را نه فقط از خود بلکه از سریال سازی بالا برده بود و حالا به نظر می رسد می توان این امید را به این پلتفرم داشت که حداقل سالی یک سریال پرمخاطب داشته باشد.

«مرداب» سریال پرستاره ای است که برزو نیک نژاد کارگردانی آن را برعهده دارد. نیک نژاد گرچه در کارنامه خود آثار متنوعی دارد ولی مخاطب عام بیشتر او را با طنزهایش به یاد می آورد ولی «مرداب» نه تنها طنز نیست بلکه فضای معمایی سیاهی نیز دارد و حالا باید دید می تواند خود را به عنوان سریال ساز معمایی نیز جا بیندازد؟

با پخش دو قسمت از سریال کم کم شخصیت های اصلی وارد داستان می شوند ولی هنوز امیر جعفری در نقش شکیب کنش های اصلی خود را آغاز نکرده است ولی این تعلیق را ایجاد کرده که با شخصیتی مهم رو به رو هستیم و به نظر می رسد بازی ماندگاری از امیر جعفری خواهیم دید.

اما تا اینجای سریال، شهرام حقیقت دوست بیش از دیگر بازیگران توانسته خود را به عرضه کند ولی باز هم کدهایی به مخاطب ارائه شده که نشان می دهد بخش اصلی نقش او هنوز شروع نشده است. حقیقت دوست که از آن دست بازیگرانی است که هنوز فرصت این را نیافته که همه توانایی خود در بازیگری را عرضه کند در سریال «خون سرد» که آن هم از پلتفرم فیلم نت پخش می شد، نشان داد در آثار معمایی و پلیسی کارش خوب است و انتخاب او برای «مرداب» هم قطعا به توانایی او در بازی در آن سریال مرتبط است.

در کنار بازی های قابل قبولی که تاکنون در «مرداب» دیده ایم ولیکن نقطه قوت اصلی آن فیلمنامه است که پرکشش و با ریتم بالا پیش می رود و با تزریق خرده داستان های مختلف به خط اصلی داستان که هنوز هم مشخص نشده است، این حس را در بیننده ایجاد کرده است که دنبال کردن قصه برایش آورده های جدیدی خواهد داشت. همچنین تعلیق که از عناصر مهم در قصه های معمایی است جای درستی در فیلمنامه «مرداب» دارد که باید دید در ادامه هم به کفایت و درستی از آن استفاده می شود یا خیر.

به هر ترتیب «مرداب» این روزها جزو معدود انتخاب های خوب برای تماشای سریال در شبکه نمایش خانگی است.

نویسنده: مریم مبینی

منبع: برنا

برچسب‌ها: امیر جعفری،برزو نیک نژاد،پانته‌آ پناهی‌ها،تیتر یک،محمد شایسته،مرداب،نغمه دانش،نغمه دانش آشتیانی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها