صحبت‌های تام هالند در مورد وضعیت تولید «مرد عنکبوتی 4»

مرد عنکبوتی هم درگیر اعتصاب شد

- 1 دقیقه مطالعه

تولید فیلم «مرد عنکبوتی ۴» به دلیل اعتصاب نویسندگان هالیوود متوقف شده است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از ورایتی، درحالی‌که پیش از این ایمی پاسکال، یکی از تهیه‌کنندگان فیلم‌های «مرد عنکبوتی» از این گفته بود که تولید قسمت جدید «مرد عنکبوتی» در حال انجام است، تام هالند که بازیگر نقش مرد عنکبوتی در فیلم‌های جدید این مجموعه است، توضیحات بیشتری را در این مورد مطرح کرد.

هالند که در مراسم افتتاحیه مجموعه جدیدیش با عنوان «اتاق شلوغ» (The Crowded Room) که از طریق اپل تی‌وی پلاس پخش می‌شود شرکت کرده بود، اعلام کرد که نمی‌تواند اطلاعات زیادی را به اشتراک بگذارد اما ملاقات‌هایی برای ساخت «مرد عنکبوتی ۴» انجام داده است که این ملاقات‌ها به‌دلیل اعتصاب اعضای انجمن فیلمنامه‌نویسان آمریکا متوقف شده‌اند.

هالند گفت: «نمی‌توانم در موردش حرف بزنم اما می‌توانم بگویم که جلساتی داشته‌ایم. اما جلسات را برای همبستگی با فیلمنامه‌نویسان متوقف کرده‌ایم. بحث‌های زیادی انجام شده است اما در حال حاضر در مراحل بسیار بسیار اولیه قرار دارد.»

هالند همان حرفی را بر زبان آورده است که ایمی پاسکال چهارشنبه شب در افتتاحیه انیمیشن «مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی» بیان کرده بود. پاسکال گفته بود: «آیا قرار است فیلم دیگری بسازیم؟ البته که قرار است. ما در حال کار هستیم. اما فیلمنامه‌نویسان اعتصاب کرده‌اند و کسی در طول اعتصاب کار نمی‌کند. همه ما حامی [آنها] هستیم و هر زمان که آنها به نتیجه برسند، کار را شروع خواهیم کرد.»

تام هالند در سریال کوتاه «اتاق شلوغ» نقش دنی سالیوان را بازی می‌کند؛ کسی که به‌دلیل دست‌داشتن در تیراندازی‌های نیویورک در سال ۱۹۷۹ دستگیر شد. او در حین بازجویی در مقابل بازجوی خود به‌نام ریا (آماندا سیفراید) به‌تدریج سیاه‌ترین رازهای خود را فاش می‌کند. هالند یکی از تهیه‌کنندگان این سریال هم هست.

برچسب‌ها: اسپایدرمن،تام هالند،سریال 2023،مرد عنکبوتی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها