در چهارمین نشست شورای راهبری مجمع رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر ایران اتفاق افتاد؛

معرفی دو نماینده جدید «رصتا» به ساترا

- 1 دقیقه مطالعه

در چهارمین نشست شورای راهبری مجمع رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر ایران (رصتا)، نمایندگان مجمع در شوراهای «تدوین مقررات» و «نمایشگاه و جشنواره رصتا» انتخاب و به ساترا معرفی شدند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا)، بر اساس نتایج حاصل از فراخوان اعلام شده توسط شورای راهبری رصتا برای شناسایی داوطلبان عضویت در شوراهای ۱۶ گانه ساترا، در چهارمین جلسه رسمی این شورا پس از بررسی سوابق داوطلبان حضور در شوراهای ساترا، نمایندگان مجمع «رصتا» در شوراهای «تدوین مقررات» و «نمایشگاه و جشنواره رصتا» مشخص شدند.

در نشست اخیر شورای راهبری مجمع رصتا لیلا آمره مدیر رسانه هابینا به‌عنوان نماینده مجمع «رصتا» در شورای تدوین مقررات ساترا و مهران ده‌نمکی مدیر رسانه‌های آریو و اسپرت پلاس به‌عنوان نماینده مجمع «رصتا» در شورای نمایشگاه و جشنواره رصتا انتخاب و به ساترا معرفی شدند.

پیشتر امیر رضاخانیان و امیرحسین حیدری به‌ ترتیب به عنوان نمایندگان مجمع «رصتا» در شوراهای ممیزی بعد از انتشار و شورای صدور مجوز انتشار ساترا از سوی مجمع «رصتا» معرفی شده بودند.

اعضای شورای راهبری «رصتا» طی انتخاباتی با حضور رئیس و مدیران ساترا و نماینده سازمان بازرسی کل کشور و با مشارکت ۱۶۸ سکوی دارای مجوز که اسامی آنها در وبگاه ساترا نمایش داده شده است تعیین شدند.

هدف از شکل‌گیری این شورا مشارکت مؤثر فعالان صنعت در فرآیندهای تنظیم‌گری و ساماندهی امور مربوط به خدمات رسانه‌ای صوت‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی است.

برچسب‌ها: ساترا
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها