محمد معتمدی قصد دارد با به صحنه بردن استعدادهای عرصه موسیقی و آواز، برنامه «هنر برای همه» را احیا کند

نگاه محمد معتمدی به احیای هنر برای همه

- 2 دقیقه مطالعه

محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی، در روزهای اخیر و در تازه‌ترین برنامه از مجموعه «آوای جادویی» پیشنهادی ویژه برای حمایت از استعدادهای عرصه موسیقی ارائه کرد.

به گزارش فیلم‌نت‌نیوز، محمد معتمدی در برنامه «آوای جادویی» که اختصاصی از فیلم نت پخش می شود، گفت: سال‌ها پیش طرحی داشتم به نام «هنر برای همه» که کارکردش این بود که برای خوب شدن حال مردم و جامعه، هنرمندان بیایند و برای مردم اجرا بگذارند. اجراهایی که بلیت‌هایش برای تمام اقشار جامعه قابل تهیه باشد. خودم به عنوان اولین نفر این کار را کردم.

او افزود: من این آمادگی را دارم که تمام بچه‌هایی که در این برنامه بوده‌اند را جمع کنم و ضمن تولید اثر، آنها را به صحنه ببریم. این می‌تواند سربازی فرهنگی و هنریِ این هنرجویان باشد که صداهای خوبی دارند.

پس از منتشر شدن این صحبت‌ها در فضای مجازی، امیرحسین سمیعی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در واکنش به صحبت‌های معتمدی، در صفحه شخصی‌اش نوشت: تمامی ظرفیت‌های هنری مناطق بیست و دوگانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ اعم از تخصصی و فرهنگی؛ مانند پردیس تئاتر تهران را در خدمت این حرکت شایسته و خودجوش و ارزشمند قرار خواهیم داد. جناب آقای محمد معتمدی، بسم الله…

در ادامه، امین اشرفی مسئول پردیس تئاتر تهران هم به این صحبت‌ها واکنش نشان داد و در صفحه شخصی‌اش نوشت: با هماهنگی امیرحسین خان سمیعی، پردیس تئاتر تهران آمادگی کامل برای میزبانی از شما و اجرای برنامه‌هایتان را دارد. یا علی…
به این ترتیب به زودی باید منتظر برگزاری رویداد «هنر برای همه» باشیم که ایده و طرحی از سوی محمد معتمدی است.

محمد معتمدی در سال ۱۳۹۸ برای نخستین بار ایده برگزاری رویداد «هنر برای همه» را ارائه کرد که در آن سال هم این برنامه با حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران عملی شد. در آن سال معتمدی کنسرتی در پردیس تئاتر تهران برگزار کرد که قیمت بلیت‌هایش فقط ۲۵ هزار تومان بود.

منبع : خبرگزاری صبا

برچسب‌ها: آوای جادویی،علی اوجی،فیلم نت،محمد معتمدی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها