ابراز خوشحالی شهرام مکری از بازگشت سینمای هنر و تجربه

هر روز، در دو سانس

- 2 دقیقه مطالعه

شهرام مکری، کارگردان سینما از فعالیت مجدد گروه سینمای هنر و تجربه ابراز خوشحالی کرد. کارگردان فیلم «جنایت بی‌دقت» گفت: «خوشحالم فعالیت‌های این گروه دوباره از سر گرفته شد. نگران این بودم که بعد از تغییراتی که در مدیریت به وجود آمد، فعالیت‌های این گروه متوقف شود. به هر حال معتقدم با هر تیم و با هر روشی این نوع سینما باید اجازه نفس کشیدن در ویترین اکران در سینمای ایران را داشته باشد.» او با اشاره به آغاز فعالیت‌های گروه هنر و تجربه با نمایش فیلم «تارا» ساخته کاوه قهرمان گفت: «خوشحالم که بعد از وقفه‌ای که در کار گروه هنر و تجربه اتفاق افتاد، دوباره این گروه با این فیلمساز و این فیلم راه می‌افتد. کاوه قهرمان می‌تواند از آن نسل فیلمسازانی باشد که در سینمای بلند و حرفه‌ای ایران منتظرش هستیم و حتما گام‌های بعدی را طوری برمی‌دارد که انتظار داریم. کاوه قهرمان را از دوران دانشگاه و کارگردانی فیلم کوتاهش می‌شناسم و همیشه فیلم‌های او برای من کنجکاوی برانگیز و جذاب بود.»

مطابق اعلام روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه، نمایش فیلمهای هنر و تجربه در ۲۰ سالن سینما در تهران و شهرستان قطعی شده است. تاکنون نمایش فیلمها در پردیس‌های سینمایی هویزه، اطلس و ویلاژتوریست در شهر مشهد، مهدوی در شهر نیشابور، ساحل و سیتی سنتر در شهر اصفهان، بهمن در شهر سنندج، عصر جدید در شهر گرگان، ستاره باران در شهر تبریز، مهر قدس در شهر همدان، گلستان در شهر شیراز، آزادی در شهر کرمانشاه، سینما سپهر در شهر ساری، تماشاخانه پارس کرمان در شهر کرمان و پردیس‌های سینمایی چارسو، ملت، کورش، نارسیس و سینماهای فرهنگ و موزه سینما در تهران قطعی شده است. پردیس سینمایی چارسو به عنوان خانه و مرکز نمایش‌ها و رویدادهای گروه هنر و تجربه انتخاب شده است.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده فیلمها در تمام سینماهای انتخاب شده تهران هر روز در دو سانس ساعت ۱۶ و ۱۸ به نمایش در می آید. همچنین در شهرستانها نیز روز چهارشنبه به عنوان روز فیلمهای هنر و تجربه انتخاب شده است و فیلم‌های هنر و تجربه در این روز در دو سانس ساعت ۱۶ و ۱۸ به نمایش در می آید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها