پردیس احمدیه بازیگر «پوست شیر»:

هنوز در خیابان ساحل صدایم می‌کنند/ مشتی بودن را دوست دارم

- 3 دقیقه مطالعه

پردیس احمدیه در گفت وگویی، صحبت‌های هادی حجازی‌فر مبنی بر افزایش پیشنهادها و دستمزد بازیگران «پوست شیر» بعد از این سریال را تایید کرد.

به گزارش فیلم نت نیوز، پردیس احمدیه بازیگر جوان سینما و شبکه نمایش خانگی در گفتگو با برنامه «روب رو» درباره تجربه «پوست شیر» سریال اختصاصی پلتفرم فیلم نت و نقشش صحبت کرد. بخشی از این گفتگو را با هم می خوانیم.

*شما را بیشتر به نام ساحل می‌شناسند. این برای یک بازیگر خوب است یا بد و این‌که این اتفاق برایتان افتاد چه مصافی با آن داشتید؟

-الان در خیابان هم وقتی می‌خواهند من را صدا کنند به من ساحل می‌گویند که این هم خوب است و هم بد. این‌که تا این حد عمیق کاراکتر ساحل و محصول آن سریال تأثیرگذاشته و به‌یادماندنی شده است خوب است، اما این‌که احساسی نسبت به نقش‌های دیگر هم وجود دارد و آدم با خود فکر می‌کند که نکند آن فیلم‌ها را به خاطر ندارند. در هر صورت این اتفاق رخ داده و شاید حتی خیلی‌ها من را با کاراکتر ساحل شناختند.

*آقای حجازی‌فر در مصاحبه اخیرشان با صراحت اعلام کردند که پس از «پوست شیر» هم پیشنهادات ما زیاد شد و هم دستمزدهایمان افزایش پیدا کرد، آیا این صحبت که به نیابت از شما گفتند واقعی است یا تکذیب می‌کنید؟

-طبیعتاً هر کاری که انجام می‌دهید اگر موفق باشد نسبت به قبل بیشتر دیده می‌شوید و دستمزدتان به مراتب بالاتر می‌رود.

*ایشان صراحتاً «پوست شیر» را نام بردند.

-خب «پوست شیر» خیلی دیده شد، اما اگر حقیقت را بخواهید من بعد از «پوست شیر» قرارداد ویژه‌ای نبستم. اخیراً کاری سینمایی با آقای سعید سهیلی انجام دادم که دستمزدها خیلی متفاوت است.

*کار آقای نعیمی که بعد از «پوست شیر» انجام دادید، سینمایی بود؟

-بله. هنوز در رابطه با سریال صحبتی نکردم، اما قابل حدس است که صددرصد همین‌طور است.

*پیشنهادات‌تان هم زیاد شد؟

-بله. این را تأیید می‌کنم و راجع به دستمزد هم تکذیب نمی‌کنم، اما باید به طور قطعی برایم پیش بیاید.

*اگر مختار به انتخاب همه نقش‌های سریال پوست شیر بودید، نقشی که انتخاب می‌کردید چه نقشی بود؟ آیا ساحل را انتخاب می‌کردید یا شخصی دیگر را آن هم بدون توجه به این‌که به سن شما می‌خورد که مرد است یا زن.

-اگر ساحل در گزینه‌ها نبود نقش رضا پروانه را انتخاب می‌کردم.

*خب ساحل هم هست.

-ساحل را انتخاب می‌کردم. البته همه نقش‌های این سریال جذاب هستند، من طبیعتاً می‌گویم ساحل چون با ساحل دیده شدم، اما اگر مختصاتم به نقش‌های دیگر می‌خورد احتمالش زیاد بود که نقش رضا پروانه را انتخاب کنم. بزن‌بهادری و مشتی بودن را دوست دارم.

*معمولاً سریال‌هایی از جنس پوست شیر که خیلی بین مردم سروصدا می‌کند، همه دنبال نتیجه آن هستند و از هر آشنایی که دارند سعی می‌کنند بپرسند. قطعاً با توجه به حضور شما در این سریال اطرافیان شما را بیشتر در معرض این سئوال قرار می‌دادند چه می‌گردید که داستان لو نرود؟ آیا مجبور شدید در جایی داستان را لو بدهید؟

-صادقانه می‌گویم نه حتی به خواهرانم هم نگفتم و اگر بیشتر سئوال می‌پرسیدند گمراهشان می‌کردم. راجع به مردم هم خجالت می‌کشیدم چون با آن هیجان می‌پرسیدند، ولی از یک جا یاد گرفتم که پاسخ می‌دادم که مثلاً الان رضا پروانه یا مشکات این کار را می‌کنند و خودشان مخالفت می‌کردند.

*قبل از پوست شیر در فیلم «مجبوریم» با آقای پیرزاده همبازی بودید، آن‌جا هم ایشان شما را اذیت می‌کرد، اما در پوست شیر آزار و اذیتش به شکل دیگر بود. در زمانی که سکانس‌های محل اختفا را می‌گرفتید آقای پیرزاده انتخاب شده و شما بازی رودررو داشتید یا کسی دیگری در آن صحنه‌ها نقش منصور را بازی می‌کرد؟

-بله مجتبی پیرزاده انتخاب شده بود و آن سکانس محبس که من زندانی بودم حضور داشت، آفیش‌هایمان تقریباً با هم مشترک بود، حتی سکانسی که در را باز می‌کند و از پشت سر برای من غذا می‌گذارد و من نباید برگردم خودش آمد غذا را گذاشت و سکانسی که من را خفه می‌کند دست خودش بود، بله کاملاً مجتبی حضور داشت.

*این‌که خودش بازی می‌کرد تأثیر داشت؟

-کاملاً تأثیر داشت. یک روز برای پلان خفگی با دست مجتبی آف شده بود و از یکی از بچه‌های گروه کارگردانی استفاده کردیم و نشد. فردای آن روز مجتبی آمد و خودش این سکانس را بازی کرد، نحوه گریم و حضورش روی بازی من مقابل او تأثیر زیادی داشت.

*تا چند وقت درگیر ساحل بودید؟

-خیلی زیاد.

*برای یک بازیگر خوب است که تا این حد درگیر یک نقش بماند؟

-نه، اما اجتناب‌ناپذیر است. برای من همین‌طور بود این کاراکتر با توجه به عمیق بودن اتفاق و درونش بعد از سکانس تجاوز (من در پشت صحنه پوست شیر هم صحبت کردم) برایم یک مقدار زمان برد که بتوانم حجم تلخی‌ای که چشیده بودم را حذف کنم و به‌طور کل از آن خلاص شوم.

 

گالری تصاویر پوست شیر

برچسب‌ها: برگزیده،پردیس احمدیه،پوست شیر،تیتر یک
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها