پرنس چارلز نمایش فیلم کوین اسپیسی را کنسل کرد

- 2 دقیقه مطالعه

نمایش جهانی «کنترل» که نخستین فیلم کوین اسپیسی پس از اتهامات اخلاقی اوست، در یکی از سینماهای لندن لغو شد.

به گزارش فیلم نت نیوز به نقل از ورایتی، سینما پرنس چارلز، یکی از حامیان پرشور فیلم مستقل در لندن، پس از اطلاع از نقش اسپیسی در فیلم کم هزینه «کنترل»، از پیشنهاد خود برای میزبانی اولین نمایش این فیلم صرف‌نظر کرد.

کوین اسپیسی بازیگر برنده دو جایزه اسکار، که در دادگاه لندن در ماه جولای از اتهامات تجاوز جنسی تبرئه شد، در این فیلم جدید مقابل دوربین نرفته اما از صدای او در فیلم استفاده شده است.

چیس اسکلنیک، وکیل اسپیسی، به تصمیم سینما پرنس چارلز برای لغو نمایش فیلم «کنترل» واکنش نشان داد و به ورایتی گفت: «آقای اسپیسی در هر دادگاهی که در آن حضور داشته بی‌گناهی خود را ثابت کرده است. هر هیات منصفه‌ای که شواهد علیه او را در نظر گرفته، به اتفاق آراء ادعاهای نادرست را رد کرده است. تصمیم سینما پرنس چارلز برای سانسور پروژه جدید هیجان‌انگیز کوین فراتر از ناامید کننده است. این روند شواهد قاطع بی‌گناهی کوین و ده‌ها هیات منصفه بی‌طرف که کوین را ۱۰۰ درصد بی‌گناه می‌دانستند، نادیده می‌گیرد».

پس از اینکه اسپیسی از محاکمه چهار هفته‌ای در دادگاه کرون لندن، از همه اتهامات تبرئه شد «ژن فالایز» کارگردان فیلم «کنترل» گفت که از انتخاب او برای این فیلم پشیمان نیست و این کار را دوباره انجام خواهد داد.

پس از اتهامات مطرح شده علیه اسپیسی، حرفه این بازیگر مطرح به مرز نابودی رسیده است و پس از کنار گذاشته شدن از سریال «خانه پوشالی»، نقش «جی پل گتی» سرمایه‌دار نفتی در فیلم «تمام پول دنیا» اثر ریدلی اسکات نیز از او گرفته شد و کریستوفر پلامر جایگزین او شد.

کمپانی نتفلیکس نیز فیلم زندگی‌نامه «گور ویدال» رمان‌نویس و نمایشنامه‌نویس آمریکایی با بازی کوین اسپیسی را بایگانی کرده و او همچنین از بازی در نقش چنگیزخان در فیلم «۱۲۴۲: دروازه‌ای به بهشت» کنار گذاشته شد.

ترجمه: ایسنا

برچسب‌ها: برگزیده،کوین اسپیسی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها