«پیکی بلایندرز» صاحب اسپین‌آف می شود

- 2 دقیقه مطالعه

داستان فرنچایز «پیکی بلایندرز» با یک فیلم مستقل و یک مجموعه تلویزیونی اسپین آف با تمرکز بر شخصیت پالی ادامه خواهد داشت.

به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از اسکرین رنت، اگرچه «پیکی بلایندرز» در سال ۲۰۲۲ پس از فصل ششم به اتمام رسید، اما این فرانچایز از طریق یک فیلم بلند و همچنین یک سریال اسپین‌آف تلویزیونی که روی پالی تمرکز دارد، ادامه دارد.

در حالی که جزئیات هنوز تا حدودی ابهام دارد، تایید شده است که نتفلیکس در حال توسعه دو اسپین آف از «پیکی بلایندرز» است، که یکی که آنها داستان پالی را روایت می‌کند. این شخصیت که در سریال توسط هلن مک‌کروری به خوبی به تصویر کشیده شد، شاهد پایان داستانش در فصل ششم پیکی بلایندرز بود، اما سریال می‌توانست به عقب برگردد و جای خالی داستان‌های او را پر کند. دقیقاً مشخص نیست که چگونه زندگی پالی در جدول زمانی اسپین آف «پیکی بلایندرز» به نمایش کشیده می‌شود . اسپین آف دیگر بعدی چندین دهه پس از وقایع سریال اصلی و در بوستون اتفاق می‌افتد.

مشخصات اسپین آف «پیکی بلایندرز» هنوز فاش نشده است، اما صرف نظر از اینکه واقعا چه اتفاقی می‌افتد، ارتباط زیادی با سری اصلی خواهد داشت. عمه پالی عنصر بسیار مهمی برای خانواده شلبی بود و درخشش او یکی از نیروهای محرک باند پیکی بلایندرز بود. یک اسپین آف این فرصت را دارد که حتی عمیق‌تر در شخصیت او کاوش کند، در حالی که درگیری‌ها و پیچش‌های مختلفی را نیز ایجاد می‌کند که در نهایت در داستان «پیکی بلایندرز» به ​​ثمر خواهد نشست. فقط زمان مشخص خواهد کرد، اما اسپین آف پالی در حال شکل‌گیری است تا یک قطعه کامل برای سری اصلی باشد.

این سریال که بین دهه‌های ۱۹۱۰ و ۱۹۳۰ در انگلستان اتفاق می‌افتد، خانواده جنایتکار شلبی را دنبال می‌کند که تلاش می‌کنند دنیای زیرزمینی جنایتکار بریتانیا را در دوران لذت‌پرستانه پس از جنگ جهانی اول کنترل کنند. «پیکی بلایندرز» با آمیزه‌ای از واقعیات تاریخی و  بازبینی‌های هیجان‌انگیزش، توانست یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌های تلویزیونی در طول اکران اولیه‌اش باشد، اما فصل آخر سوالات زیادی را بدون پاسخ گذاشت.

سریال پیکی بلایندرز در فیلم نت تماشا کنید.

مترجم: مهشید محمدی مرام

برچسب‌ها: اسپین آف،برگزیده،پیکی بلایندرز
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها