تنها یک روز تا پایان «پوست شیر» باقی مانده است

چه کسی گره‌ها را باز می‌کند؟

- 2 دقیقه مطالعه

سریال «پوست شیر» فردا چهارشنبه ۳۰ فروردین به پایان می‌رسد؛ سریالی که در سه فصل هشت قسمتی با شخصیت‌ها و موقعیت‌های جذاب، موفق شد عنوان بهترین سریال شبکه نمایش خانگی در یک سال اخیر را به خودش اختصاص دهد. حالا یک روز مانده به پایان پخش این سریال، اظهارنظرها درباره چگونگی پایان‌بندی ماجراها به اوج خود رسیده است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، علاوه برصفحه‌ اینستاگرامی سریال و پلتفرم فیلم‌نت، مخاطبان در صفحه‌های شخصی بازیگران و عوامل سریال هم درباره اینکه بالاخره سریال به کجا خواهد رسید اظهارنظرهایی کرده‌اند.

بخش مهمی از مخاطبان معتقدند کارگردان به قدری حساب‌شده پیش رفته و موقعیت‌های جذابی را در طول سریال ساخته که حالا برای پایان‌بندی آن کار بسیار سختی در پیش رو دارد. عده‌ای ابراز امیدواری کرده‌اند که سریال در پایان هم همین کیفیت را حفظ کند و از تماشای آن سرخورده نشوند. برخی هم ابراز نگرانی کرده‌اند که چطور ممکن است این همه گره بتواند در یک قسمت باز شود.

بازار گمانه‌زنی‌ها درباره مسبب اصلی ماجرا هم بیشتر از همیشه داغ است. در این بین پیش‌بینی‌هایی نظیر قتل منصور به دست محب، ارتباط ناپدری ساحل با منصور، زنده بودن ساحل، ارتباط قتل ساحل با خواهر رضا پروانه و … بیشتر از سایرین است. این درحالی است که در طول مسیر سریال بعضی از این احتمال‌ها به طور کامل رد شده است.

قسمت پایانی سریال «پوست شیر» به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه‌کنندگی نوید محمودی، چهارشنبه ۳۰ فروردین ساعت ۲۰ در فیلم‌نت منتشر می‌شود. قرار است همزمان با پخش قسمت پایانی از پلتفرم فیلم‌نت، چهارمین اکران این سریال از ساعت ۲۰ در پردیس‌های سینمایی لوتوس مال، کورش، ایران مال، گالریا، هروی سنتر و سینما قدس برگزار شود. هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و برادران محمودی در اکران مردمی آخرین قسمت «پوست شیر» در لوتوس مال حضور خواهند داشت.

منبع: فیلم‌نیوز

برچسب‌ها: برگزیده،پوست شیر،فیلم نت
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها