«کُد» آمد

- 1 دقیقه مطالعه
شماره‌ ۵۴ ماهنامه خبری تحلیلی کُد منتشر شد.
به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی(ساترا)، شماره‌ ۵۴ ماهنامه خبری تحلیلی کُد ویژه خردادماه ۱۴۰۳ همراه با گفتارها و نوشتارهایی از صاحب‌نظران حوزه تنظیم‌گری صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی منتشر شد.
این شماره از نشریه کد، ارتقای تنظیم‌گری و سلامت محتوایی شبکه نمایش خانگی را مورد بررسی قرار داده است. همچنین گفتارها و نوشتارهایی از صاحب‌نظران حوزه تنظیم‌گری صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی در این شماره به چشم می‌خورد.
محتوای این شماره از نشریه کد، شامل گفت‌وگوی ویژه با مهدی فرجی، تهیه‌کننده و رئیس هیئت مدیره کانون تهیه‌کنندگان و رسانه‌های دیداری درباره ارتقای سلامت محتوایی و افزایش جذابیت تولیدات شبکه نمایش خانگی، سرمقاله قائم‌مقام ساترا با عنوان «ساترا و ارتقای سلامت محتوای شبکه نمایش خانگی»، گزارشی ویژه از بازدید جمعی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از ساترا و گفت‌وگو با محمدصادق افراسیابی معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا درباره عملکرد این معاونت در سال گذشته است.
همچنین گفت‌وگو با محسن سوهانی رئیس مرکز تولیدات نمایشی معاونت صدا در خصوص رقابت سازنده شبکه‌های تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی، گزارشی از بازدید رئیس مرکز طرح، برنامه و بودجه رسـانه ملی از ساترا، گفت‌وگویی تحلیلی با مدیر سکوی «هدهد» ویژه کودک و نوجوان، اخبار حوزه علم و فناوری و تنظیم‌گران بین‌المللی، گزارش تصویری و صفحه همراه با مخاطبان سایر محتوای این شماره از نشریه کد را تشکیل می‌دهند.
علاقه‌مندان برای تهیه نسخه دیجیتال نشریه می‌توانند به تارنمای ساترا مراجعه کنند.
برچسب‌ها: ساترا
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها