یک پلیس جذاب و یک پزشک مشکوک

- 1 دقیقه مطالعه

به گزارش فیلم‌نیوز، سریال «خون‌سرد» به کارگردانی امیرحسین ترابی همانطور که پیش‌تر اعلام شده بود، نسخه ایرانی سریال مشهور آمریکایی «دکستر» است. در آن سریال شخصیت دکستر به عنوان پزشک پزشکی قانونی و به شیوه خودش درگیر پرونده‌ها می‌شد.

بنابراین طبق الگوی «دکستر»، نقش اصلی سریال شخصیتی به نام کسری با بازی امیر آقایی است؛ یک پزشک پزشکی قانونی که با پلیس همکاری دارد. اما در قسمت اول، عمده تمرکز روی شخصیت سرگرد طلوعی با بازی شهرام حقیقت‌دوست است. ما با این شخصیت وارد داستان می‌شویم به واسطه او به مرور با کسری آشنایی پیدا می‌کنیم. درواقع در قسمت اول کسری را به عنوان شخصیتی فرعی می‌شناسیم که حالا باید کم‌کم با ماجراهایش مواجه شویم.

یکی از ویژگی‌های مهم «خون‌سرد» این است که در همین قسمت ابتدایی تکلیف مخاطبان را روشن می‌کند. خیلی سریع متوجه می‌شویم با چه سبک‌وسیاقی مواجهیم و تعریف درستی هم از شخصیت‌ها پیش رویمان قرار می‌گیرد. ضمن اینکه در قسمت اول ماجراهای مختلفی پیش رویمان قرار می‌گیرد که ارتباط مشخصی باهم دارند، کل منسجمی را تشکیل داده‌اند و در عین‌حال جذابند و مخاطبان را ترغیب به پیگیری می‌کنند.

بازی شهرام حقیقت‌دوست در نقش افسر آگاهی، یکی دیگر از نکات مثبت این سریال در قسمت اول به حساب می‌آید. از همان ابتدا با ورود به بازداشتگاه و جا زدن خودش به عنوان خلافکار، توجه‌ها را جلب می‌کند و بعد از آن هم با ویژگی‌های مخصوص به خود و نوع ارتباطش با همکاران، موفقیت زیادی رقم می‌زند.

حالا باید منتظر بود و دید همکاری طلوعی با کسری به چه شیوه‌ای پیش می‌رود و شخصیت کسری به چه نحوی به محور اصلی سریال تبدیل می‌شود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها