چه فیلم‌هایی مجوز ساخت گرفتند

- 1 دقیقه مطالعه
شورای صدور پروانه ساخت آثار غیر سینمایی با ساخت ۴ عنوان فیلم کوتاه داستانی و ۱ عنوان فیلم بلند داستانی و ۲ عنوان فیلم بلند مستند و ۲ عنوان فیلم کوتاه مستند غیرسینمایی موافقت کرد.
به گزارش فیلم نت نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در جلسات اخیر شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی با ساخت فیلم‌‌های کوتاه داستانی‌ «سایه بید» به تهیه‌کنندگی غلامرضا محمدزاده، نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا کریمی امینی ، «باپا» به تهیه‌کنندگی امیر صیدآبادی، نویسندگی و کارگردانی حسین مهری، «یک جعبه آرزو» به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی فرزیو بختیاری، «ساحل متروک» به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی رضا کاظمینی و فیلم‌ بلند داستانی «چرخ کبود» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی و نویسندگی امیر حسین کلهر نیا موافقت شد.
فیلم‌های بلند مستند «ریاضی‌دان‌ها» به تهیه‌کنندگی حمید شیخ محمدی و کارگردانی حسین مهکام و نویسندگی حسین مهکام و حمید شیخ محمدی، «تهران بانکوک» به تهیه‌کنندگی محمد حسین انصاری و کارگردانی و نویسندگی مسعود امامی موفق به کسب پروانه ساخت غیرسینمایی شدند.
همچنین مستندهای کوتاه «ایران سیزده» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی و نویسندگی امیر هوشنگ تاجی و «برکه‌های آینه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی و نویسندگی مهرناز علینقی پور پروانه ساخت غیرسینمایی را کسب کردند.
اکران آنلاین فیلم در فیلم نت
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پربازدیدها