فینال جام جهانی 2018 | فرانسه - کرواسی

FIFA World Cup Final 2018 | France- Croatia

 • %92
بدون محدودیت سنی
 • 1 ساعت و 42 دقیقه
  -
  2018
  • ورزشی

  برای بهره مندی از تمامی محتوای سایت لطفا فیلترشکن خود را خاموش نمایید.

  چکیده داستان

  جام جهانی فوتبال 2018، بیست و یکمین دوره از این رقابت‌ها بود که به میزبانی کشور روسیه برگزار شد. در پایان رقابت 32 تیم حاضر، تیم‌های ملی فرانسه و کرواسی موفق شدند به دیدار پایانی راه پیدا کنند، دیداری که در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو و در حضور 78 هزار تماشاگر برگزار شد.
  گل اول بازی در دقیقه 18 روی ارسال آنتوان گریزمان و گل به خودی بازیکن کرواسی برای فرانسوی‌ها به ثمر رسید تا یخ بازی خیلی زود آب شود و نوید یک دیدار جذاب و تماشایی را بدهد. تنها 10 دقیقه بعد، بازی به تساوی کشیده شد. اما در دقیقه 38 پس از یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه تیم کرواسی، داور به کمک VAR یا کمک ‌داور ویدیویی که برای اولین بار در این دوره جام جهانی مورد استفاده قرار می‌گرفت، یک ضربه پنالتی برای فرانسه اعلام کرد. بازهم این گریزمان بود که نقش اصلی را برای خروس‌ها ایفا ‌کرد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
  پس از کش و قوس‌های فراوان، در نهایت این تیم ملی فرانسه بود که توانست با نتیجه چهار بر دو به برتری برسد و برای دومین بار قهرمان این رقابت‌ها شود.
  در پایان، لوکا مودریچ ستاره کروات به عنوان بهترین بازیکن این رقابت‌ها انتخاب شد که در انتهای همان سال، به عنوان بهترین بازیکن جهان نیز انتخاب شد و توپ طلا را دریافت کرد.
  کیلیان امباپه، ستاره خوش آتیه فرانسه نیز بهترین بازیکن جوان این رقابت‌ها لقب گرفت.

  دیدگاه بینندگان

  من هم بازی خوبی از کرواسی دیدم ولی بازیکنان فرانسه خیلی خیلی بهتر بودن

  امیر

  عالی

  دریافت اپلیکیشن های فیلم‌نت